0 oy
1,992 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben evdeyim kizim 3 yas caliskiyroum siz 

69 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Böyle çirkinleşmeyi ve bu kadar fazla saçmalamayı nasıl başarıyosunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ha onun ha benim ne fark eder çatır çatır yiyoruz sefamız olsuuuunnnnnnnnnn 
0 oy
tarafından
Karisini calistiran kadin daha mi iyi ondan para beklemesi dahami iyi allahim iyiki benim esim oyle degil 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Bundan kime ne kiiiiiii
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Koca parası diye birsey yok o para bizim paramız evet o disarda calisiyo bende evde çalışıyorum 3  cocuk ev işi bunlarda kendiliğinden olmuyo herkezin bir görevi var kimse yan gelip yatıp para yemiyo
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Ben hem çalışan hem çalışmayan biri olarak yeri geldi 12 13 saat çalıştım. Evdeki işler kadar yorulmadim canım. Bitmeyen ev işleri yapmışlar. Çocukta var şimdi. Uyku bile haram. Kocam benden daha çok dinlengin benden daha çok uyuyor.  Bana da evdesin diyor. Senin yaptığın işte ne var diyor. Arada bende yapmıyorum pasaklı diyor :))). O pata da benimde hakkım var yany
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ailenin geçimi kocanın vazifesidir, koca parası diye bişey yok. 
0 oy
(7,380 puan) tarafından
koca parası yıyom evet ama onlar calısıyosa bızde kadın olarak eve bakıyoz cocuk bakıyoz 
0 oy
(265 puan) tarafından

Koca parası yemiyoruz ki koca parasıyla evi döndüruyoruz çokluğuna çocuğuna üst baş alıyoruz ayda yılda bir Allah rızası için kendimize 2 parca bisey alıyoruz.. 

Farkettim de gerçekten kocanın parasını yeniyormuşum ben yaa...

Dümenine yandığım dünya sözü yine  aklıma :D:D

0 oy
tarafından
Kimseyede  cevap vermemissin popon yemedi galiba lincleri
0 oy
(1,410 puan) tarafından
S.alak saçma post açmayın ya evlenene kadar çalıştım evlendim işten çıktım 2 aylık evliyken hamile olduğumu öğrendim erkek dışarıda kadın evde çalışıyor eeşim çalıltığı halde gece 4 de oğlumun çişi üzerine çıkmış kalktı üstünü güzelce değiştirdi bende sabah işe gidicem sen değiştir demedi  ne kadar iğrenç bi cümle kulağa çok kötü geliyor kendine o sözü yakıştırdıysan bişey diyemem ben kendime o lafı yakıştırmıyorum
0 oy
(97 puan) tarafından
Değişik misin sen yaa yiyorsak nikahlı kocamizin parasını yiyoruz. Senin benimm olayı yok önce bunu anla senn. Bizde onlara evlat veriyoruz bakıyoruz evini temizliyoruz yemek yapıyoruz vs vs sayamayacagim kadar cookkk. Çok düşük bir laf etmişsin 
0 oy
(76 puan) tarafından
Bu ne çirkin bir üslup! Ev hanımları akşama kadar yatmıyor ev isi, yemegi kendi kendine olmuyor cocuk kendi kendine buyumuyor bunları da kadınlar yapıyor ama göruyorum ki bunu düşünmeden bu platforma yazacak kadar düşüncesiz ve görgüsüzsünüz..
0 oy
(7,250 puan) tarafından

Sende dene canım çok güzel oluyor koca parası yemek. Kendi parasini herkes yer. Önemli olan koca parası yemek ;)

tarafından
Ben ben laplusbelle
(7,250 puan) tarafından
Aaa farklı isim olunca tanıyamadım. Napiyon uzun zamandır görünmüyor diyordun bende kendi kendime :)
tarafından
Engelleniyorum kız admin de cvp vermiyor bende öyle takılıyorum
tarafından
İyiyim canım sen nasılsın
(7,250 puan) tarafından
Bende iyiyim cnm
0 oy
(5,359 puan) tarafından

Ee gökten mi gelecek :D eşek gbi ev işi çoçuk biz de yoruluyoruz mecbur yıyecez

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kendi kocamin parasini yediğim, baskasinin kocasina  musallat olmadigim sürece sikinti gormuyorum :) Birde şeyi anlamiyorim kocanla her bo.ku ye, düş kalk iş paraya gelince ayaklarimin üstu :) . Demiyolar mecburuz calismaya, kocam 3 kurus para vermiyo da, kendilerini kandiriyolar. Birlik olunmuş, yuva kurulmus, evin her sorumlulugu kadinda ozaman lafi olmuyo, para oldumu adi koca parasi. 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Geçen gün kocama dedim ki maaşın yatsın maaşımı yatır 2 çocuk bakma parası temizlik parası yemek parası çamaşır parası vs diye faturaları ödeyeyim kirayi vereyim al maaşını dedi. Koca parası yenmez. Bir eve bir para giriyorsa o para ortaktır. Çocuklar doğmadan önce eşim 1 sene işsiz kaldı ben çalışıyordum evi ben gecindirdim karı parası mi yedi ? Hayır eve para gelince ortaktır. Ağır bir lâf eşe hakaret sayılır bu.
0 oy
tarafından

Senin psikolojin bozuk , acilen tedavi olman gerek :D

0 oy
(11,262 puan) tarafından
Bende çalışmıyorum evlendigimden bu yana  :)
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Valla ben kendi ca parası yiyorsam oda karı yemeği yiyor :D bide o karının koynuna giriyor he arti olarak bide ben onun sulalasiyle savaş veriyorum yani bence yemekte haklıyım :D

İlgili sorular

+2 oy
67 cevap 1,220 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu

379,805 soru

11,369,276 cevap

34,852 kullanıcı

...