0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben 3 yllk evlym evlendigim sene oglumh kucagma aldim daha 1 yillik gelinken yaşimda kucuktu

Kaynanam sadece 3 gun durdu yanimda ben lohusayken

Köyde oturmuyor ama bi kac işi oluyo köyde ekme bicme falan tutturdu ben gidecem diye eşimde çok calsyo o gece yalniz kaldim elektrikler gitti cok korktum ve kirkim cikana kadar geceleri yalnizdim esim gece calisiyor gunduzde aksama kadar yatyor

Şimdi duydumda bi arkadasim dogum yapali 2 ay oldu hâla kaynanasi bakiyomuş ona onlarmi kiymetli bizmi degersiziz anlamiyorum bugune kadarda hep tek baktim ogluma allah kimseye dusurmesin

Kimi bilsem dogum yapmis hep kaynanam bakiyo bana yada annem bakiyo diyolar bana bi tabak corba veren yoktu

10 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende her şeyimi kemdim yaptim. Ve kimseye de özenmiyirum iyi ki kizimin her şeyini baştan sona tek ustlendim simdi kimsenin söz hakkı yok!
tarafından
Yâni orasi öyle
(7,791 puan) tarafından
Ya en guzeli kendinin sorumluluk almasi ben sezeryan oldum 5. Gün gitti annem gideyim mi dedi  ben dedim git diye napayim.
(7,791 puan) tarafından
Akta ac kaldim yazmissin. Bende cok kaldim oyle kizim kolikti ev de yemek olsa da yiyemezdim ben muhalkebi sutlac yapardim geceden kaselere koyar kizimi salkarken yerdim. Duyduğum an uyanirdi zaten falan fistan.
Yine de iyi ki yalnız baktim.
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canım kendine dert edecek bunu mu buldun. Kendin de bakabilirsin ona bakılırsa kayinvalidesi bakıp da burnundan getirenler var. Ne güzel herseyle sen ilgileniyorsun. Benim 3. Dogumm oldu henuz 1 haftalik annemde kayinvalidemde gitti diger cocuklarima bakiyorlar bende bebegimle ilgileniyorum ve 1 haftadır baş ağrısı cekerek kimseye de gelin demiyorum. Inanir mısın  1 haftadir daha ilk defa evi süpürge tuttum bugün.  Yani bırak kimseyi dusunme iyi veya kötü kendin bak benegine
tarafından
Ya valla aryolar işte napyonuz falan diye kayannamdayim yada annemdeyim diyor 40in cikmadimi diyorum cikti ama rahatiz burda diyolar imreniyirumnister istemez
0 oy
(120,001 puan) tarafından
banada bakan olmadi ama bu sanssizlik degil bazi konularda daha iyi bile oluyo kotu yonleride varda iyi yonu daha cok
tarafından
Ac kaldim ben gun boyu evde ekmek bile bulamiyodum gidip alanda yoktu
(120,001 puan) tarafından
esin yapcakfi onuda
0 oy
(11,216 puan) tarafından
ben kaynanama baktirmadim kendimi ama burda gordugum gelinlerin yasadiklarina bakinca. bende o sansli gelinlerdenim. kaynanam kanatsiz melekmis masallah : D
0 oy
tarafından
Bu güne şükür canım . Oğlun sağlıklı. daha ne isteyesin.
tarafından
Orasi öyle canim cok sukur
0 oy
tarafından
Benimki de bir hafta kaldı gitti ama annem yakındı o yüzden hep gelip gidiyordu yardımcım vardı ayriyeten eşim de geç geliyordu akşam o zamanlar ama biliyormusun tek olmak daha iyi
0 oy
(1,767 puan) tarafından
Eğer kaynanan 2 ay kalsaydı .kaynanam 2 ayfır yanımda gitmesini istiyorum sizce ne yapayım diye post açardın.. ne yapsalar yaranamazlar 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ne alaka , bunlar ı takma kafana  ... Annem geldi benım 8 gün durdu gitmek zorundaydı  eşim asker ewde olmuyor 7 aaylık şimdi bebegim tek bakıyorum hiç bişey bilmiyordum bende. 

Tek yıkadım tek hastahanede götürdüm.yaptıfım tek sey telden arastırarak bakmak oldu ..

Eşim geldiğinde de komalık uyur karakolda rahat değiller çünkü. 
0 oy
tarafından
Bende tek baktım doğum yaptım kayınvalidem evine götürdü 10 günlükken torun aldı baktı beni azarladı kendi çoöuğuma kendim baktım 2 ay kaldım ama nasıl kaldım 
0 oy
tarafından
Benim kaynana da bakmaz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,848 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 425 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ♥️ Ayşe gül ♥️ (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 282 göst.