+1 oy
658 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Slm kızlar ben yine bir derdimle geldim  ben para biriktirdim hesabıma atıp unutmak için çünkü benim param tmm eşim veriyor ama o benim hakkım benim idaremle birikiyor  neyse hamileyim daha bisey alamadık birtürlü gerek maddi açıdan gerek buna vaktimiz olmadı neyse şimdi ise maddi açığımız var alamıyoruz  derken eşime aramızda ufak bir tartışama cıktı ben o parayı söylemek zorunda kaldım önce o senin göstermene gerek yok dediyse de gördü saydık filan  benim o unut onları dedim tabiki senin sacmalama dedi  he istemez ama sorum şu kendini toparlayamıyor hala bebeğe bişey alamadık yardım etsemmi etmesem kendi basının çaresine bakıp bebeğine ne yapıp yapıp alışveriş yapsa mı ben annesi isem oda babası sonuçta

13 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
Canım kenarda dursun hastanede acil bi şey olur vs onu kullanırsın kenarda da dursun para 

Haftan çok ileri değilse alışverişi yavaş yavaş da yaparsın toparlayınca 
tarafından
24 haftalık olduk acelem yok la var arası acelem şöyle var hep  bahsediyorum kimsem yok eşimden başka o alışveriş yapamaz benim kadar beceremez ben ağırlasmadan filan şimdi alsam mı ki diye düşünüyorm
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Har vurup harman savuruyorsa bebeği düşünüyorsa vereceksende hepsini verme
tarafından
Uffff kaç aydır birikiyor zor belâ ya üzülüyorum ama vercem sanki yarısını bilmiyom
0 oy
(396 puan) tarafından
Yarı yarıya yapsan olmaz mı 
tarafından
☹  sinir oldum kendime ya
(396 puan) tarafından
Kararsız kalmak en kötüsü zaten. Hamilesin stres yapma düşünüp de.
tarafından
Kendine sinir oldum çünkü söylemesem ne güzel birikiyor du
(396 puan) tarafından
Ben söylemesem de esim biliyor kıyı da köşede illa ki bırakmışımdir bende darda olduğunda vermeyince çok vicdan yapıyorum sonra kuzu kuzu getirip veriyorum ben de kendime öyle kızıyorum
tarafından
Aslimda bu hayat-ı paylaşıyorsak  vermem lazım ama zorla emekle birikince veresi gelmiyor insanın
0 oy
tarafından
Onun parası seninde birikimin ben olsam alırdım eşimi niye sıkintiya sokayim
tarafından
Vicdanda yapmıyor değilim çok sıkıntı da aslında
0 oy
tarafından
Eğer eşimin eli sıkışık sa ona verirdim ben yaa 
tarafından
Vicdan da yapmıyor değilim çok sıkıntı da
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım bide şöyle düşün buraya yazıyorlar hep ben görüyorum eşim bana para vermiyor diye.Eşin sana veriyormuş ne güzel hiç vermeyen kocalar var.Sen diyosun ya eşimden başka kimsem yok belliki oda seni öyle görüyor elinden geldiğince parasız bırakmıyor. Ben yerinde olsaydım verirdim Bi kısmını. Kalaniylada bebeğinin eksiklerini al. Belliki tutumlu kadınsın yine biriktirirsin dert etme
tarafından
Canımsın saolasin  doğru söylüyorsun öyle yapcam tmm hafta sonu onuda alıp alışveriş yapayım bebeğe
0 oy
(316 puan) tarafından
Kendi parayı hiç dusunmeden harciyorsa bırak o senin ve bebeğinin sigortası olsun. Ama adamcagz tırnağını dişine takip yettiremiyorsa yapacak birşey yok cnm o senin hayat arkadaşın onun sıkıntısı senin sıkıntıdır böyle bir durumda vermemek ayıp olur ama diyorum bencil ve düşüncesizce harciyorsa kesinlikle verme
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ayni evin içinde senin paran benim param olmamalı bence canim çoğu kişinin esi para vermiyor mesala o suan zor daymis ver canim 
tarafından
Tmm hafta sonu onunla alışverişe gidicem
(1,439 puan) tarafından
Tabi sen daha iyisini bilirsin kuzum
tarafından
❤❤❤❤☺️
0 oy
(356 puan) tarafından
Bende hep para biriktiririm eşimin zor anında çıkartıp veririm sonra fazlasıyla o bana verir bence eşler arasında böyle olmalı eşin zor durumda olduktan sonra o paranın ne faydası var ki
tarafından
Doğru söylüyorsun ☹
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben veririm napcam  5 dakka sonram belli değil  mezarımı goturcem ki verdimde cok
tarafından
Değer biliyorsa veriliyor eğer kötü biri olsa bu kadar düşünmez ve vicdan yapmazdım zaten
(5,240 puan) tarafından
Aynen cnm o yüzden ver yani
tarafından
Vercem hafta sonu onla alşverişe gidicem
(5,240 puan) tarafından
Iyi alışverişleriniz olsun cnm sağlıkla kucağına al yavrunu
tarafından
Aminn ❤ Alllah razı olsun
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Kız ne kadar ki birimimin yani bebeğinin ihtiyaçlarının hepsini karşılıyor mu karşılıyorsa bekle esin yapsın sıkıştığı zaman azar azar ver
tarafından
Yok hepsini almaz 2bin tl ye ne  olur hiç bişey ☹ ama az bisey alınır
(1,448 puan) tarafından
Yani ben senin yerinde olsam kendim ufak ufak alırım ihtiyaç çok canım küveti sampuani vs. Bunları alabilirsin zibini hastane çıkışı ufak ufak zevkine göre al bence
tarafından
Hafta sonu almaya başlayacağım ☹
0 oy
(572 puan) tarafından
Eğer eşin yapamayacak durumdaysa hepsini harcamam en lazım olanlari alırım ama bu duruma alismamasi lazım konuşup anlaşın bence her ay az az alın çünkü herşey çok pahalı 
tarafından
O kadar pahalıki anlatamam ya biberon emzik ne demek 400 tl
0 oy
(494 puan) tarafından
Cnm bebeğin esyalarini sen al ona hiç bisey aldırma o 3vin hesabıyla ilgilensin sende bebeğinizin eşyalarını yap eşinle öyle konuş ha baktın yine toparlayamıyorum rızkını Allah verir yavrunun yarisini ver eşine 
tarafından
Gitti paralarım ☺️☺️☺️ tmm öyle yapayım  hafta sonu çıkıp alışveriş yapayım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu