0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar ben oğlumu kreşe yazdırdım durumu anlattım bana ilkten pedegog var dedi bugün Ergoterapi ile görüştük doktorumuzla görüştük kreşe başladığı Zaman haftalık veya 15 günde bir pedegog raporu istedi bunu kreşle görüştüm pedegog 2.3 ayda bir geliyor dedi en başında böyle demedi o zaman paramı iade istedim ilk başta bana 2.3 ayda bir demediniz pedegog var dediniz dedim cayma bedeli dedi kapattı 

Evet keyfî olarak ben iptal etseydim parami alamazdim ama en başında doğru bilgi vermedi var dedi şimdi de 2.3 ayda bir diyor milli eğitim bakanlığıni arasam sonuç alabilirmiyim ve nereleri araya bilirim ne yapabilirim pislik yapıp haksız duruma düşmek istemiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(2,041 puan) tarafından
Polise şikayet et kanıtın varsa tabi 
(2,041 puan) tarafından
Tamam ozaman polise baş vur
tarafından
Yarın bı deneyim cnm çünkü keyfî bir  iptal değil başta yanlış bilgi verdi
(2,041 puan) tarafından
Aynen
(6,313 puan) tarafından
Canım keyfi iptal olsa bile almadığın hizmetin para iadesini alırsın
tarafından
Normalde 7 gün iptal süresi de var ama bayan beni borçlu çıkartmaya çalışıyor kendince
-Reklam-
0 oy
(369 puan) tarafından
Pedagog ülkemizde o kadar az bulunan bir meslek ki bir kreşte olmasına sasirirdim zaten kaldi ki tam zamanlı maaş odemek aylık 100 bin TL olacagi için karşılayamaz kreş çok çok elit bir semtte değilse belli bir ücret karşılığı arada sırada bir geliyor kreslere .bazilari da pedagog diye çocuk gelişimi mezunu birini buluyorlar sonuçta diplomasına bakmıyor veliler .sikayetten bir sonuç olacağını sanmam ama medya yoluyla şikayetinizi duyurmakla tehdit edebilirsiniz .bir TV kanalına röportaj verip insanlari kandirdiklarini anlatabilirsinz.bundan mutlaka cekiniR kreş 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
(369 puan) tarafından
Rica ederim inşallah alırsınız paranızı .güven çok önemli bir kuruma yanlis yapıyorlar malesef başta sistemi soylemeleri gerekirdi
0 oy
(5,113 puan) tarafından
O nasıl özel kreş öyle. Benim kızım da özel kreşe gidiyor. Müdüre bana meb bizi mecbur kıldığı için her ay değerlendirmek için pedagog getiriyoruz dedi. Haftada 1 de öğretmenler çocukların gelişimini not alıyor ki pedagog geldiğinde bilgilendirme yapılsın diye. 
tarafından
Gerçekten de böyle olması gerekiyor cnm bende anlamadım kafamda oturmayan birşeyler vardı dün gece den beri dua ediyorum rabbim bana bir yol göster diye bizimkiler bana kuruntu yapıyorsun dediler ama sabaha kadar duamı ettim şansıma daha bugün Ergoterapi için gelebiliseniz 11 de görüşelim diye bı hasta iptal etmiş yerine beni aramışlar ve Allah'ım bana bu yolu gösterdi ve oğlumu yollamadim
0 oy
(6,313 puan) tarafından
Cimere şikayet et canım, parayı vermek zorundalar. Biraz sürer belki ama alırsın 
tarafından
Deneyim cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(262 puan) tarafından
Cimer e ve bagli oldugunuz ilce milli egitime hatta ilceye gidip birebir mufettislerle gorusup kanitlarinuzla sikayet edin
tarafından
Yarın deniycem cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Kreşler sosyal hizmetlere ve mebe bağlı bulunduğunuz yerin milli eğitim ve sosyal hizmetlerine başvurabilirsiniz bu konuda 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Papatya 5821 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.