0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar komsum var. Bir zamanlar en yakın arkadaşımdı. Sonra küstük tekrar barıştık. Şuan sorun yok aramızda ama eskisi gibi değiliz. Eşlerimiz de çok samimi arkadaş çocukluktan. Karşı komşumuz şimdi aynı binadayiz. Baya zaman oldu görüşmedik. İse fln gittiği icin. 

Geçen eşime demiş arkadaşım bir gün bize gelin diye. Bugün de bana dedi bize gelin bir akşam diye. Yarın olur öbür gün olur dedi. Haberlesiriz dedim. Ama biliyorum ki birdaha msj atmicak mesela bugün gelin ya da geliyor musunuz diye. Eşime de söyledim. Diyor ki boyle mı davet edilir. Sizce yarın ya da öbür gün geliyoruz diyip gitmeli miyiz yoksa msj atmasını mı bekleyim bugün müsait misiniz işiniz yoksa gelin diye.

6 Cevaplar

0 oy
(361 puan) tarafından
Samimi isem beklemem sonucda bi kere davet etmiş yarin gelelim mi musaitsen yazarim sadece 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normalde gelin bekliyom dendikten sonra daha demek e hadi gelmiyor musunuz diye beklerim kendileri gelsin. Sende öyle yap  bekleme yazmasinu al kocanı git tabi haber vererek 
(1,685 puan) tarafından
Normalde biz arkadaşlarla şöyle yaparız canım. Şu gün müsait misin. Evet derse o gün bekleriz deriz ayarlayıp kesinlestirurz. Böyle kesinlesmeyince acaba geliyoruz demek garip mı olur diye düşündüm
0 oy
(336 puan) tarafından
İki defa demis zaten bize gelin diye sen ne zaman gitmek istersen ozman msj at müsaitim diye
(1,685 puan) tarafından
Öyle yapcam cnm artık. Normalde ben bize birini cagircagm zaman şu gün müsait misinz derim evet derse tamam o gün bekleriz derim o yüzden bir garup geldi şuan
0 oy
(356 puan) tarafından
Samimiyetiniz olduğu için sizin gitmeniz lazım sonuçta gelin demiş 
0 oy
(427 puan) tarafından
Ben bir insana bir aksam gelin oturmaya dediysem davet etmişimdir birdaha yazmam yani kendisi arasin yazsin gelmek istiyorsa
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Hem eşine hemde sana söylemiş ben olsam bi gün önceden haber veririm yarın gelmeyi düşünüyoruz çaya müsait mısınız diye ona gore giderim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 202 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Neriman01 (115 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 535 göst.
0 oy
8 cevap 179 göst.
0 oy
13 cevap 397 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (15 puan) tarafından soruldu

380,333 soru