0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (7,373 puan) tarafından
3 aylık bebegım var gunduzlerı cok guzel oynuyo gece oldumu uyo kaldırmasam emzırmek ıcın sabaha kadar masallah uyo ama ıcım rahat etmıyo alarım kuruyom emzırıyom yatıyo hemen normal mı kı

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her annenin istediği bebek türü maşallah bırak uyusun uyandırma bence 
(7,373 puan) tarafından
uyandırmıyom da ıcım rahat etmıyo emzırıyom yatırıyom gene
-Reklam-
0 oy
(9,547 puan) tarafından
Benimkide öyleydi zorla uyandırırdım acından ağlamazdı asla :D
(7,373 puan) tarafından
valaha aynen benım ıcım rahat etmıyo emzıyom yatırıyom
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Kız kaldır postu nazar erdirirsin daha ne istiyom:)
(7,373 puan) tarafından
ıcım rahat etmıyo herkes yazıyo uyumuyo dıye benımkınde mı acaba sorun var dıyom
(4,431 puan) tarafından
Yok.bacim bı sorun olacağını sanmam:)
(7,373 puan) tarafından
tm canım teşekur ederim
(4,431 puan) tarafından
Rica ederim canım benim sen uyandirma kuzuyu açıksa o uyanır zaten uykuyu seviyo belliki her çocuk farklı uyusun varsin
(7,373 puan) tarafından
tm cok tesekur ederım
0 oy
tarafından
3.aydan itibaren 7 9 saat aralıksız uyuyabiliyorlar. Benimki 4 aylık oldu. Ben uyandırmıyorum. 8de uyur 12de yatak odama alırken uyanıyor mama veriyorum ger hemen uyuyor 6 da bazen 7de uyanıyor mama yiyip tekrar uyuyor. Ben ona bıraktım artık. Ne zaman isterse o zaman veriyorum 
(7,373 puan) tarafından
ac kalmasında benım daha yanımda yatıyo besık aldım bakalım kendı odasına gecırcem azdaha durnca bebek telsızı alcem
tarafından
Ben 2 yaşına kadar ayrı yatmayacağım. Aynı oda farklı yatakta uyumayı düşünüyorum. Odasını hazırladım ama oraya baza aldık.beşiği benim odamda kurulu. Ama daha mobilya beşiğe geçemedim. Park beşikte uyuyor. 8de oturma odasında uyutuyorum 12de ben de uyumaya gidince beşikle yatak odasına göç ediyoruz
(7,373 puan) tarafından
aynen bende oyleyım ama besıgı cocuk odasında suan park besıkte uyo
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Dr bana emzirmek için uyandırma demişti canım bir Dr danış. Oh ne guzel. Masallah de nazar Deger. 
(7,373 puan) tarafından
masallah ac kalmasında
0 oy
(8 puan) tarafından
Benimki de hiç uyumuyo.ne gece ne gunduz
(7,373 puan) tarafından
oda zor annen bılan yok mu yardım etse az uyusan
(8 puan) tarafından
Annemle kaynanam Rahmetli oldular.gecicek bu günler diyorlar ama 10 ay oldu bı gecmedi
0 oy
(15,150 puan) tarafından
53 günlükken doktora skrmustum bunu. Acikinca.kendi uyanir demişti. Alarm kurmana gerek yok demişti. Gelişimi iyiyse tabi
(7,373 puan) tarafından
gelısımı ıyı her ay ebesi bakıyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
6 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 107 göst.
8 saat önce Aile kategorisinde Birhilall (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,057 puan) tarafından soruldu

379,108 soru

11,348,256 cevap

34,813 kullanıcı

...