0 oy
838 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hep ailevi sorunlar ben dayanıyorum artik 1 haftadır konuşmuyor bana diyor sen anneni tutuyorsun.  Ben ona dedim ilk ailem sonra eşim.  Neyse daha bir sürü ailevi sıkıntılar ben ailemin yanına gitmek istiyorum ama kizim 3 buçuk yaşında orda hic surmuyor. Sığınma evine mi gitsem. Evde hergun huzursuzluk 1 aydır böyleyiz.  Ben bosancam dedim hersey zoruma gidiyor. Afedersiniz cinsellik bile ayda 1. Sorun o değil ama bu evde değersizdir. Benim kararlı oldugumu görsün nereye gitsem

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 
tarafından
Amin cümlemizib
-Reklam-
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Onun seni kararlı gormesi değil 

Senin kararlı olman çok önemli 4 duvar arasında sen yaşıyorsun tatlım gerçekten seni hak eden birisimi bunun cevabını ver 
tarafından
Ne yapacağım bilmiyorum akıl verin
(2,587 puan) tarafından
Kendine ve evladına değer ver güçlü ol ezdirme kendini ama anne baba evide bi kurtuluş değil unutma hiç bisey eskisi gibi olmuyor bazı ailelerde
tarafından
Benim bu evden gideceğimi bilsin anlaşamıyoruz mutsuz olmaktan bıktım
(2,587 puan) tarafından
8 sene bende mutsuzdum ve mutluluk rolü oynamaktan yoruldum ve bosandim o evden gitti evi bana verdi hakim çocuklarımla yaşadım tek başıma çok mutlu ve huzurlu uyuyordum
tarafından
Evi bana vermez Nalet gitsin istemiyorum  1 tlsni
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Sığınma evi falan zor olur boşanmaya hemen karar verme bence 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Once ailem denen kisi esin olmali. 

Kari koca xocuk aile bu öbürü de ana-baba evidir. 

Sorun ne bilmiyorum ama bu cümle cok yanlis. Eşin de sen ee inceligi birbirinize vermelisiniz 
(1,703 puan) tarafından
Ama malesef erkeklerin çoğu önce benim ailem diyor, eşinden önce , zaten evlenince aileleri daha kıymete biniyor
(7,791 puan) tarafından
Ne kadin ne erkek bunu dememeli.
Post sahibi bu konuda baya hatali.
Esim benim ailem diyirsa o ben ve kızım olmalıyım.
0 oy
tarafından
Evde çok degersizim adam suçunu kabul etmiyor hep senin kardeşlerin soyle yaptı senin anan böyle yaptı sen verim arkamda durmuyorsun
0 oy
tarafından
Kaynanam otur kizim evinde bi yere gitme diyor onlarda üzülüyorlar ama cok değersizim kalmak istemiyorum 
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Su durumda oncelik kizinin anne babasi . Ama annem öncelik gbi konuşma yapmamalisin tamam onceliktir ama bunu ona soylemenein mantığı ne ne yaşadınız nasıl değer vermiyor . Şiddet aldatma psikolojik baskı vs varmi neye göre aldın bu boşanma kararini
tarafından
Psikolojik baskı hemen sinirleniyor hatasını kabul etmiyo
(2,191 puan) tarafından
Çok aşılamicak bisey degilki Bi uzmana görünün destek alın neden boşanasin Bi deneyin son yolu sonra Allah büyüktür kestirip atma
0 oy
(45 puan) tarafından
1. Eşine once  ailem deme kendini dışlanmış kötü hisseder 2. Kararli ol ve kendine en iyi gelecek olan neyse onu yap 3. Göz korkutma korkmaz nasıl istiyorsan öyle olsun diye tepki verir cunki zaten 1 aydır böyle diyorsun 1 ayda düzene girmediyse korkutmakla girmez tabi sen daha iyi tanırsın esini canım allah yardimcin olsun kararinda net ol geri adım atacagin hiç birşey yapma önüne bak hayırlı günler.. 
0 oy
tarafından
Kuzum tabi eşininde hataları vardır ama keşke ailem önce demeseydin. Eşin sana aynı şeyi dese nasıl hissederdin şahsen ben çok üzülürdüm içimde eşime karşı bir şeyler kopardı 
tarafından
Bi 1 tanesi çok sorunlarımız var hergun mutsuz olmak istemiyorum
tarafından
Dediğim gibi canım elbette eşininde hataları vardır hani aldatma şiddet yoksa asabilirsiniz belki biraz sen fedakarlık et biraz esin sabrın sonu selamettir
0 oy
tarafından
Çok saçmalımıssın senin ailen o evin içinde annen tamam anne herkez de anne var bsktın olmuyo annenle alakalı mevzu evinde geçmesin Aile meseleri konuşmayın 
0 oy
(775 puan) tarafından
Ne yaşadın bilmiyorum ama en büyük darbeyi sen burmussun evliliğine hem ailem önceliğim diyorsun hem sığınmaya mi hitsem aklını başına topla esin ve ailen arasindaki bağlantıyı kes onlarla o evde yokken görüş esinede bunun sorumluluğunu yükleme ailen seni onları düşündüğün ladar düşünse kocanla zitlasmazdi artık senin kendi ailen var otur sahip çık çok pişman olursun evden gitmekle adam edemezsin
0 oy
(119,210 puan) tarafından
allah yardimcin olsjn
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Önce ailem demişsin ama ana evinde kalmışsın... Senin ilk ailen eşin ve çocugun önce orada huzur olmalı boşanıp aile evine dönsen eskisi gibi olmaz hiçbir şey
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Madem önce ailen ailenin yanına git.Sığınma evi bans çok korkunç geliyo.Eşine önce ailem demen çok kırıcı ve yanlış
0 oy
(8,281 puan) tarafından
Yanlış düşünüyosun once eşin sonra ailen canım tamam onlara saygısızlık olmasına müsade etme ama önce eşin.Cinsellıgın ayda bır kere olması da sorun.Yatak odası evlılıgın tamırhanesidir dıyor saliha erdim.Once eşine deger ver kararlarını uygula.Onlarda dinlenildiğini deger verılmek ıstendıgını görüyor.Aklın varsa hıc bı yere gitme.Baska hıc bı yere sıgamazsın.Dua et rabbım aramıza muhabbet ver de.
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Önce ailem sonra sen dememelisin yanlış bu. Haklı olan kimse onun yanındayım diyecektin bence. Eşin senin arkanda durması sana da söylese önce ailen sonra sen diye senin zoruna gitmez mi?? 
0 oy
tarafından
Keşke aylenin evine gitsen sığınma evi şartları kizin için iyi olmayabimir

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 849 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,036 göst.