0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar hep post açmıştım bu durumlarla ilgili esim çalışmamış yalan atmış 100 bin lira borç yaptı demiştim hatırlayanlar olursa bana ise gidiyorum diye çıkıyordu ama calismiyormus krediler çekmiş sans oyunları falan oynamış şimdi uçan kuşa borç var diyebilirim 9 aylik evliyiz 7 aylik hamileyim kuryelik yapıyor trendyolda borçları ödemek içinde gece 11 12 ye kadr çalışıyor eve geliyor yemk yiyor uyuyor hiç ilgi yok muhabbet yok evi otel gibi kullanıyor sanki ben o kadar borç yaptım bana öyle davranıyor ailesine benim üzerime geldi neymiş bizim için o kadar borç yapmış ama kendisi yaptı oyunlar oynadı ben hiç para görmedim üstelik ben altinlarimi bozdum paramız yok diye şimdi kaynanamla konuşmuyoruz ben onun annesiyle konusmuyorum diye o da benim ailemi istemiyor hiç ilgi yok bütün gün tekim evde ne yapcam bilmiyorum ailemin durumu yok evde küçük ayrılsam bebek olucak ama ayrilmasam bu adam düzelmez ne yapicam akıl verin lutfen beynim calismiyor 

6 Cevaplar

0 oy
(472 puan) tarafından
9 aylık evlisiniz keşke evliliğimizin oturmasını bekleyip öyle çocuk yapsaydınız. Allah yardımcın olsun 
(36 puan) tarafından
Bende buna çok pişmanım en çok buna üzülüyorum
(472 puan) tarafından
Eşinizle konuştunuz mu hiç bu durumu sakince. Yani seviyorsanız yuvam bozulsun istemiyorsanız , biraz ılımlı yaklaşıp bi akşam konuşsanız o da borçlarından ötürü bunalıyordur haliyle gözü pek bişey görmez . Bu günleri birlikte atşatıcaz ama birbirimize destek olalım sırtımızı dönmeyelim deseniz. Tabi düzeleceğine inanıyorsanız , ama size saygısı yoksa tabiki uzatmanın anlamı yok evladınız olunca daha çok çekersiniz
(36 puan) tarafından
Bana zaman ver diyor psikolojim bozuldu diyor ama zaman ne kadar ki bu borç hemen bitcek bir miktar değil üstelik hep yoğun çalışmak zorunda ee Bn hp byle tek kalicam bebek oluncada aynı şey olucak caliscak bana destek vermicek ikilemdeyim ailemin durumuda yok
(472 puan) tarafından
Erkekler maddi açıdan sıkıntıda olduklarında içlerine dönük oluyor maalesef, hiçbiöey yokmuş gibi davranmasını beklemek olmaz , en azından bi şekilde ödemeye çalışıyor, ailenizin yanına gitseniz durumları yoksa orda da aynı sıkıntıyı çekeceksiniz bence , bide insanın anası da olsa evlendikten sonra sığıntı gibi hissediyor. Mesleğiniz varsa çalışın dicem bebeğiniz biraz büyüyünce, zor mesele vesselam
(36 puan) tarafından
Zor bende işin içinden çıkamıyorum daha 25 yaşındayım ömrümü byle bir adamla nasıl gecircem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ee ne diye böyle bir adamla devam ediyorsun... Neyine güvenip borç yapmış acaba... Hem oğulları suçlu hem sana yükleniyorlar ne güzel.. git davani aç nafakanı al. Bebeğini öyle bir aileden öyle bir babadan uzak büyüt. Bebeğinin ve senin selametin için yap bunu
(36 puan) tarafından
Bnde diyorum sogum yapayim ccgm biraz büyüsün snra bosayim ama dayanamıyorum ki adam evi otel gbi kullanıyor sanki Bn hizmetçisiyim tek kelime konuşmuyoruz bile
tarafından
Aa deli misin kız bebeğini öyle bir adamın yanında büyüteceksin.  Düzelecekse tamam ama düzelir gibi değil büyük ihtimalle..onun için hiç risk alma. Bırak onu kendini daha fazla yıpratma..
(36 puan) tarafından
Zaten artık dayanamıyorum öyle olucak canım birakicam
tarafından
Güzelce düşün öyle al kararını canım. Her ne karar alırsan al kendini ve evladını düşün o adamı ve ailesini hiç bir şekilde düşünme
(36 puan) tarafından
Tamam canim benim sağol
0 oy
(565 puan) tarafından
Olan karnındaki yavrucaga olucak işte yolun sonu görünmüyor bence 
(36 puan) tarafından
Bnde göremiyorum yolun sonunu ama ne ypcgimida bilmiyorum
0 oy
(217 puan) tarafından
Çok erken gebelık olmuş, evlılık oyle bırdey kı ınsanın evlendıkten sonra 40 huyu daha cıkıyor, nasıbı varmıs ama dıyelım, bırak elleme nasıl calısıyorsa calıssın ödesın borclarını bıraz rahat erınce degısır heralde 
(36 puan) tarafından
İşte ben tekim hiç ilgi yok alaka yok tüm gün tekim
(217 puan) tarafından
Şimdi bunun için boşanılmaz, sonucta hamılesın eger senın eksıklerını gıderıyorsa maddı manevı bıraz daha sabret bebek olunca daha ılgılı olur dıye dusunuyorum eger bebekten sonra da degısmezse o zaman farklı seyler duusn
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben altinlarimi hiç ugruna bozcam, ailesi bana yürücek... suratlarina tükürur oglunun adam olmadigini avazim ciktigi kadar bağiririm. Zihniyete bak. Adam edemedigi oglunun suçunu niye bir baskasinda ariyorsun.  Valla senin o adamdan ilgi beklemen hata. Srn kendi basina mutlu olmaya caliscaksin cunku ne oldugu ortada. Dua et borcunu bitirsin. Kaynanayada her firsatta oglunun tek basina o b.oklari yedigini hatirlat.
(36 puan) tarafından
Konusmuyorum annesiyle tartıştık o da bana diyorki sen anneme saygısızlık yaptın ******** yemin ederim hayatımı maf ettim
0 oy
tarafından
Canım bütün postlarını hatırlıyorum. Ama ben düzeleceğini umid ediyorum. Bebek de iyiki var. Niye erken hamile kaldım diye üzülme. O Allahın hediyyesi.  Eşin de çalışıyor yorgun oluyor, ne kadar belli etmesede hatalarının farkında ve mahçup. O yüzden de pek bişey diyemiyor. Sevgini eksik etme ondan. Eşin yokkende anneni arayıb hal hatır sor.Durumu anlat eşim yokken araya biliyorum sadece de. Allaha senin için dua ediyorum. Bu zor günler çabuk geçsin.
(36 puan) tarafından
Kuzum kim çekecek kredi kim oducek o borçları çalışmayla ödenmez o borçlar hepsi avukatta haciz gelecek bende byle bir adama asla kredi çekmem altinlarim bile gtti bana maaş yatmıyor dedi meğersem calismiyormus para almış onu bile kndi yemiş ben evde ekmek yok diye ağlarken hamile halimle
tarafından
Çekemiyorsan boşan. Sende gençsin. sanada yazık. Yıllarını harab eder, kendini yıpratırsın.Annenle danış ona göre karar ver.
tarafından
babanın evinde de 1-2yıl zorlanırsın en fazla. Sonra iş de bulur(mesleğin var) bir günde evlenirsin. yuvan olur sana ait
(36 puan) tarafından
Ben ne yaptimda rabbime bunları yaşıyorum ben kendi halimde bir kızdım annemle Bbam ayrı ben çalışıp annemi bakıyordum evimden işime isimden evime geliyordum neden bunlar başıma geldi acaba
tarafından
Allahın sınavı bu canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 677 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,075 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eranur (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 343 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu