0 oy
166 göst.
Aile kategorisinde (194 puan) tarafından
Merhaba kızlar sürekli ev için sizden dua istiyodum ya ev aldık ama şimdide kim bilir ne kdr eşim iş bulsun diye bekliycez bilmiyorum inşallah bu mübarek günlerin hatrina bı iş çıkarda kurtulurum burdan

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbim büyük ❤️
(3,162 puan) tarafından
Herşeyin bir zamanı var, hakkımızda hayırlısını tek Rabbim bilir, inanıp bekliyoruz kuzum.
(194 puan) tarafından
Evet canım sabırla beklemeye devam
tarafından
Öyle de Derya abla ne bilim sanki herşey beni buluyor ☹️
(3,162 puan) tarafından
Öyle düşünme kuzum. Biz bilemeyiz ki hakkımızda ne hayırlı. Şimdilik canını sıkıyor, seni üzüyor bu durum ama belki seni başka bir olumsuzluktan koruyor. Herşeyin bir sebebi bir zamanı var. Sen dua et. Allah a sıgın. Rabbim gönlüne göre versin
tarafından
Hayır olan buysa hayırsızi ne olurki bazen kendimi isyan ederken buluyorum rabbim bana hidayet ver
-Reklam-
0 oy
(11,144 puan) tarafından
Evim olsun isim olsun diye değil hakkımda hayırlısı neyse o olsun de bence kuzum hayirli olsun ev almışsın inşallah işiniz de olur
(194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok sağol canım ama bnm de hakkim degilmi 7 yilim dolucak
(11,144 puan) tarafından
Haklısın canım tabiki hakkın rabbim herkese nasip etsin ama bide şöyle düşün bana ev ver diye dua ettin ama belki senin için hayırlı olmayacak o ev yanlış anlama beni kuzum ben de kiraciyim herkes ister bi ev sahibi olmak ama rabbim vaktini koymuştur ben öyle düşünüyorum hemen vermiyorsa vardır bi bildiği en güzelleri senin olsun ama hayirlisindan olsun biz bu yaz koye tasinicaz mesela hiç istemiyorum ama eşimin hatrina tamam dedim ama dua ediyorum Allaha hayirlisini ver benim huzurum kacacaksa ömür boyu kirada kalmaya razıyım diye belki oraya gitmemiz daha iyi olacak veya eşim sonradan geri dönecek merkeze bilmiyorum tek isteğim huzurumuz olsun hakkımızda hayırlısı olsun uzun yazdım hakkini helal et inşallah rabbim evine huzur bereket verir canım
(194 puan) tarafından
Yok canım yanlış anlamam ben evet bende diyorum hayırlısı neyse o olsun can sağlığı oluşunda gerisi bos dunya isi
(11,144 puan) tarafından
Insallah sizin için güzel olur rabbim hayırlısından iş de versin inşallah
(194 puan) tarafından
Amin çok sağol cnm
0 oy
(3,491 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dünya meşguliyetler ve sıkıntı diyarı. 
(194 puan) tarafından
Evet herkesin imtihanı farklı çok çektim 1 haftalık gelindim kaynanam arkamdan demedigini bırakmazdı ki halada oyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 305 göst.
16 Aralık 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Citipiti (2,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı