0 oy
303 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,237 puan) tarafından

Norveç zor mu?:D

#Norveçegöç #çalışma #nasılyapsak #norveçdebizibekliyordu #imdat #gidelimburalardan

:D 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Türkiye zor sadece bunu biliyorum :'(

-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Puahhaha norveçle bağlantım yok kız  :D
0 oy
(12,881 puan) tarafından

İmdat gidelim buralardan :D 

Dil var mı ? 

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Norveç yaşamak istediğim ülke yaa hayat şartları çok güzel. Inşallah size nasip olur 
(11,217 puan) tarafından
Haklisin canim. Bur gelecek kalmadi ulkemizde. Ben 5 yil once evlndigimde 2 uni mezunuyum esime gel burda ikimiz calisalim yasar giderz dedim cocuklarimizi dusun dedi.onlar icin ben onunla isvece gittim.
(1,928 puan) tarafından
Ne güzel Allah hayırlı eylesin canım. Benim eşim emniyet mensubu kendi yağımızda ancak kavruluyoruz. Çok şükür sağlığımız yerinde ama gelecek kaygısı ülkenin hali kalabalık pahalılık yiyor beni. İsveç küçük ama kaliteli Bi ülke Bi İstanbul kadar değil nüfusu ama ekonomik durumu ortada. Hayranım ya ben isveçle Norveç'e fotoğraf at bari :)
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Amin.evt canim kucuk. 10 milyon nufusu :) hehe atarim da suan kis cikamioz :)
(1,928 puan) tarafından
Güle güle büyüt çocuklarını.. Taşı toprağı altın olan ülkemiz heder oldu malesef..
(11,217 puan) tarafından
Insallah sagol canim.
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Yan komşum gitmek için araştırmalar yapıyor çok ucuz mus
(12,881 puan) tarafından
Vayy ne güzel vatandas olmak daha bir güzel tabi. Dil yok ne arar Angara şivesi var bizimkinde :D
(1,243 puan) tarafından
Daha önce eşi on ay çalıştı geldi karı koca çalışıyorlar
(12,881 puan) tarafından
Hım çok iyi ama dil yok biraz araştırmaya girelim bı
(1,243 puan) tarafından
Ögretmek için uğraşıyorlar cnm
(12,881 puan) tarafından
Bı konuşayım eşimle öğrensin boş boş duracagimiza
0 oy
tarafından
Ablamin kaynı orda norvecti bi kızla evlendi orda yaşıyorlar devlet çocuklarına maaş veriyor soguk yer ama kiz anaokulu öğretmeni orda evlerini görsen aynı tvdeki küçük kraliyet evi gibi senede gelirler bizim para değersiz ya kendi paralarıyla tablet telefon laptop burdan alırlar 
0 oy
tarafından

Hahahahah :) 

0 oy
tarafından
Aslında baktığımızda hiç bir yer kolay değil insanoğlu yaşadığı şartların her zaman daha iyisini istiyor. Benim teyzem Norveçte yaşıyor maddi açıdan iyi durumları vs ama çok soğuk orası onu biliyorum 
(11,217 puan) tarafından
Eskisi kadar soguk degil :) mevsim degisiklikleri buralardada etkisini gosterdi
tarafından
Öyle mi o kadar detay bilmiyorum ki kuzum :) ben evlenince kuzenlerim ve teyzemlerle  aramız bozulmuştu daha yeni yeni konuşuyoruz o yüzden çok bilmiyorum. Önceden de küçüktük ülke şartlarını sormadım
(11,217 puan) tarafından
Evet canim.kuvuk 4.5 milyon nufus.ben  Isvecteyim. Ve bazen sasiyorum istanbul daha soguk geliyor hatta : D yani istanbulun kis ruzgarindan nefret ederdim.
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Evet bi akrabamiz gitti bi 15 gun kadar para kazanmak icin tabi esi cocjklari burda 6 ay calisip gelecekmis gelince ev alicaz ddiler  düsun yani ne kadar kazanacagini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 203 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 276 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.