0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bebeğimi kaybediyodum o kadar gerçekti ki. Allah'ım sen koru Yarabbim. Eşim karnımı seviyordu. Çok mutluydu. Hareket ediyodu eşim hissediyodu. Uyuduk sabah oldu uyandığımizda doktora kontrole gitcekmistm. Doktora gittiğimizde yaşamıyo diyodu ama nasıl olur diyorum daha dün hareket ediyodu falan. Ağlamaya başlıyorum eve gidiyorum kaynanama anlatıyorum ikimiz birlikte ağlıyoruz. Yine mi kaybedicem diyorum. 4 aylıkken nasıl olur diyorum ilk 3 ay risk var ama bizim cinsiyet öğrenme zamanımız bile geldi herşeyi saglikliyken neden diyorum. Beşiğinin yanına gidip burda yaticakti kıyafetlerine gidip bu cicileri ben onun için almıştım diyorum. Ağlayarak uyanıyorum. Çok gercekciydi. Sanki yaşamış gibiydim. 

Gerçekleşmemesi için okumam mi gerekiyo? Dün masumlar apartmanıni izledim orda da trafik kazasında anne karnındaki bebek ölüyodu ondan mı etkilendim. Bebeğimle falan konuştum çünkü :'(etkisinden nasıl çıkacak ya çok kötü hissediyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(8 puan) tarafından
Çok korkunç geçmiş olsun
tarafından
Senin gördüklerin kadar korkunç değildir
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım birşeyin etkisi de kalmissindir hamileyken Oluyo öyle rüyalar ben hamile bile değilim bugün rüyamda kendimi düşük yaparken gördüm
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Canim olur hamilelikte boyle ruyalar cok gordum. Korkma etkilenmissin sen diziden canm. Allah sana bagislasin amin

Bende son 2-3 gundur bi normal ruya gormuyorum hayirolsun
0 oy
(7,862 puan) tarafından
 Cnm biseyden etkilenmişsindir bende rüyamda yatakdayim.kalktigimda yatak kan içinde eşime diyorm kalk bebegim düşmüş agliyorm uyandım ki rüyaymış çok korkmuştum
0 oy
(149 puan) tarafından
Kac haftaliksin kuzum 
(1,464 puan) tarafından
17+4 haftalığım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Rabbim hayırlara çıkarsın bol bol dua oku ama korkma.

Bende oğluma hamileyken görmüştüm,hamile oldugumu öğrenmeden bi kaç gün önce annem ablam iki yeğenim hamama gitmiştik havuzluydu hoplaya zıplaya havuza atlıyodum yine Allah korumuş ki bise olmadı..aradan zaman geçti hamile oldugumu öğrendim öğrendikten bi süre sonra da rüya gördüm rüyamda 2 3 aylik hamileyim yine hamamdayiz yeğenimi ben yıkıyorum kucağıma falan alıyorum annem yapma bebeğine bise olur diyo bende bise olmaz nolucak diyorum yeğenimi yıkarken bebeğim düşüyo o mermer kana bulaniyo resmen ama o kadar çok ağlıyorum ki hem rüyamda agliyodum hemde uykumda agliyomusum eşim benim hıçkırık seslerime uyandi oda korktu bi uyandım kan ter içinde kalmışım gözlerimden yaş akiyodu 
0 oy
tarafından
Allah ı. Hiç kimseye yaşatmasın  baya önce idi ruyamda....... ben 6 aylık emekliyo muş bebeğim     yüksek bi yerden düştü vefat etti   annem ler e geçtik eşimler  sefnedip  gelmiş ler eşim in o yüz ifadesini içim de ki o acı yı  tarif edemem   eşim dedi decnettik ama   o an ben de öldüm sanki ağşaya ağlaya uyanmıştım eşime anlatırken eşim de çok kötü oldu biz o rüya nın etkisinden aylarca çıkamadık. Çok şükür kızım şuan iki yaşında. Kötü ye yorunlama   illa kötü bişey olur diye düşün me anne sin sen   kaygılarından dolayı görmüş olabikirsin  endişe etme canom dua et alllah  bol bol  hayıtlı ömürler versin diye
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Bilinç altı cnm etkilenmissindir diziden. Hayra yoralim hayır olsun. Bebişim sağ salim gelecek inşallah 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
1) Kötü rüya anlatılmaz. Üç deva euzubesleme çekilerek sol tarafa tükürülüp Allah im gördüğüm rüyanın şerrinden sana sığınırım denir.

2) Rüya herkese de anlatılmaz. Böyle yerde hiç gerek yok hele bence. Muhtemelen diziden etkilendin bu arada evet.
0 oy
tarafından
Kuzum peygamber efendimiz (s.a.v) böyle kötü rüya gördüğü zaman ayetel kursi okuyup bir sağına tukururmus tekrar ayetel kursi okuyup soluna tukururmus sen de yap. Hamile isen evladın için endiseleniyorsundur bu da rüyalarına yansıyor. Allaha emanet onlar korkma
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Canim rüyalarını anlatma nasıl yorumlanirsa öyle olur ölüm uzun sağlıklı ömür diye biliyorum saglıcakla gelsin hayırlı evlat olsun insallah 
0 oy
(335 puan) tarafından
Bende geçen gün öyle korkunç bir rüya gördüm hala aklıma geldikçe deli oluyorum bende kizimi kaybediyordm sabah ağlayarak uyandm Rabb'im hepimizin evladını korusun inşallah bu mübarek ramazan ayında kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah
0 oy
(570 puan) tarafından
Sen o diziyi izledikten sonra anlamamassin ama bilinç altına yerleşmiş o yüzden dua oku hergun rabbim inşallah kucağına almayı nasip eder zaten hamileyken çok saçma şeyler görürüz ama tek korkum lohusalıkta başka şeyler görmek 
0 oy
(513 puan) tarafından
Allah korusun gecmıs olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
19 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.