0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ... Bebeğim yoğum bakımda kalmıştı doğumum zor olmuştu tesadüfen herseyine bakıldığı için bebeğimin kalbinde delik olduğunu öğrendik çok  zor gunler geçirmiştim bide üstüne bunu öğrenince ama  Allah'ım dermansız dert vermesin 3 aylıkken götürdük 3 delik olduğunu bı tanesi kapanmış diğer iki tane ufalmis dedi 1 yaşında getir bakalım gene dedi nasipse 1 ay sonra oğlumun doğum günü goturcez çok korkuyorum piskojim bozuluyor üzülüyorum evlat çok farklı gerçekten başına gelip kapanan var mı acaba ? 

10 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Canım hiç korkma kendini o psikolojiyi yükleme hep pozitif düşün ablamın kızıda aynıydı 3 veya 4 delik olması lazım tam hatırlamıyorum ama şükür kapanmıştı 
-Reklam-
0 oy
(108 puan) tarafından
Doktor küçülmüş demiş bence korkmayın  şimdiye onlar da kapanmıştır 
0 oy
(913 puan) tarafından
Evet etrafimda kimin cocugunda vardiysa kapandi. Allah senin de bebeğine şifa versin kalbi sağlam olsun
0 oy
tarafından
Üzülme kötüyü çağırma geneli kapanıyor rabbim mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine evlattan silsin hastalığı 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Canım kimden duyduysam kapandı diyor. Bu ezan vakti Rabbim şifa versin bütün çocuklara
0 oy
tarafından
Teyzem hamileyken eşi kanser tedavisi görüyürdu. Kemoterapiye  kuzenim anne karnında maruz kaldı. Bundan mı bilinmez kalbi delik doğdu. 3 günlükken babasını kaybetti. Teyzem taşınma, üzüntü vs derken fazla üstünde duramadı. Ama kendiğinden 10 aylıkken kapandı. 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Tanıdıgımızın oğlunda vardı. Sanırım gecen ay evlendi. Büyüdü de evlendi
0 oy
(261 puan) tarafından
Benim de daha doğmadan delik dedi doktor günler zehir oldu ve sıkıntılı bi delikti yeri dolayisiyla. Şimdi o kapanmış ama başka delik var dedi o da 1 mm den bile küçükmüş. Insan buna bile şükür ediyor. Doktor ameliyat vs gerekemz desi ki seninki de öyle sanırım içini gerak tut. Çoğu bebekte oluyor bu artık yedigimizden ictigimizden sanırım 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Eğer ciddi bir sorun olsaydı Dr. Bir yıl sonra gel demezdi 
0 oy
(7,743 puan) tarafından
insallah gecer

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 452 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 919 göst.
22 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Emine21 (1,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esra gezer (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esra gezer (18 puan) tarafından soruldu

380,470 soru

11,391,644 cevap

34,899 kullanıcı