0 oy
233 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (234 puan) tarafından

Durdu durdu 37. Haftada karnım kırmızı mor doldu. Ben de indirimde görünce yorumlar da iyi olunca, biri ucuz biri pahallı durumuna göre birini al dedim esime,  o da ikisini birden almış hatta birini 2 tane almış sirf kargo vermemek için :ermm::D

İyi de simdi kararsız kaldım. İlk hangisini kullanayim hangisi daha etkili,  kullanan var mı bunları? Birini karnıma birini bacaklara kullanmayı da düşünüyorum... napsam napsam

image

1 cevap

0 oy
tarafından
Ben wline kullanıyorum canım. Düzenli kullanımda etkili oldu ben de. Zaten kokusuna bayılıyorum. Sırf kokusu yüzünden düzenli kullanıyorum diyebilirim. 
(234 puan) tarafından
Aa bunun aynısı dimi? Nasıl kullanıyorsun peki detay verir misin  misal günde 1 kere mi yatarken mi vs. Ha bide karnına da sürüyor musun? Bacaklar da selülit için de etkili mi ciddenn
Ha bide ne zamandır kullaniyorsun
tarafından
Evet canım onun aynısı Ben göbeğime bacaklarıma bir de kollarıma sürüyorum. Her akşam yatmadan önce kullanıyorum. Eğer gün içinde banyo yaptıysam banyodan sonra kullanıyorum sadece yani günde bir defa Ben de hamileyim o yüzden herşeyin fazlası zarar diye bir defa yeterli buluyorum. Zaten düzenli kullandığında faydasını gördüm. Henüz çatlağım olmadı ama öncesinden başlayıp önlem almak istedim 2 ay olcak canım. Daha önceden kilo alıp vermekten kaynaklı beyaz çatlaklarım vardı belim de onları hafifletti o kadar net görünmüyor şu an.
tarafından
Masaj yaparak uygula ama canım.
(234 puan) tarafından
Aa süpermiş fiyatı da cok uygun üstelik. Ben oğluma hamileyken çok çatlamıştim. Daha fazla çatlamam sandim ama catladim yine :( tesekkurker tekrar cnm
tarafından
Rica ederim canım. Zaten içeriğinde ki bitkileri araştırdığında bütün bitkilerin gebelikte çatlak önlemeye yaradığı yazıyor hepsinde. İnşallah sana da iyi gelir canım.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 117 göst.
28 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ahdevefa (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
26 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (18 puan) tarafından soruldu

374,650 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...