0 oy
341 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
İki gündür araştırıyorum net bi karar veremedim. Çatlaklar için mustela mi lierac mi?

7 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bence  hiç biri ☺ catlayacaksan  her türlü çatlarsn  canım 
tarafından
İste beni kararsızlığa iten bu. Ama daha sonra keşke deneseydim dersem:D
(4,875 puan) tarafından
Canım ben tek bi krem kullanmadım  göbeğimde  tek bir çatlak yok . Ama son aylarda basenlerden biraz alınca bacağımn bir kaç yerinde oluştu ..
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Ablam bebek yagi kullandi hic catlamadi. Arkadasim kullandi catlaklar olustu. Senin vucudunla alakali bir durum bence
tarafından
Evet cilt yapısıyla alakalı musteledan memnun olacaksam lieraca fark ödemek istemiyorum
(800 puan) tarafından
Sey yapabilirsin badem yahi zeytin yagi falan da fayda ediyormus. Krem ile ikisini birlikte kullanabilirsin. Kremi sabah yagi aksam seklinde. Catlamamasi icin vücudun  nemli olmasi gerekiyormus
0 oy
tarafından
Kantoron yağı :) hamileligimde ayva cekirdegi jeli duymustum doğal diye ilk zamankar hep onu kullandim. Bi işe yaramadi. Hidroten diye bi krem aldm zerre faydası olmadi. Göğüslerim iyice yarilinca aile hekimim madecassol ve lansinohu verdi. Rahatlatmadi bile 2 gun devamli kantoron yagi kullandim bugn baktm kabuklasmaya baslams catlaklarm eskisi gni de acimiyo
(2,484 puan) tarafından
Yaaaa profill resminizz cokk guzeellll
Allah bagislassiinn kuzumm❤
tarafından
Cok sagol kuzum ❤
0 oy
tarafından
Ne yaparsan yap catliyorsyn çare yok :) 
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Sarı kantaron yagı ya da badem yagı canım :) lıeracla bırlıkte donusumlu kullanabılırsın
0 oy
(224 puan) tarafından
Ben lierac kullanıyorm 
tarafından
Tavsiye eder misin memnun musun peki
(224 puan) tarafından
Bende ikisi arasında kalmıştm en son buna karar verdim nette fiyatı uygundu aldım, ben hergün düzwnli sürüyorm şükür şimdilik çatlak yok 28.haftamdayım
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(335 puan) tarafından
Ben bio oil kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 121 göst.
28 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ahdevefa (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 238 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
10 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilanozer (3 puan) tarafından soruldu

378,397 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...