+1 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şimdi burda sınır olduğum iki şey var. 

1.si ; dün postumu bilen bilir kaynanamlari iftara alcm ne yapsam diye sormuştum.  Neyse bugün Kaynanam geldi yukarda artık zirtik var onları yeriz niye yemek yapıyorsun diyo cagirmasam da yemek bilmiyor oluyorum.   Mercimek yapma gaz yaptirri tavuk yapma midemi agritiyo nohut yapma kaynatan sabaha kadar uyuyamaz .  Davetlinin davet edene karıştığı da nerde görülmüş bulduğunu ye yani napam bunların hepsini fe eşim seviyor. Ay valla cagirdigima da pişman oldum da geçti neyse

2.si kızımı uyuttum ki yemekleri rahat rahat yapayım öncesinde de belki kırk kez uyardım dedim ki zile basmayın bugün geldi yine zile bastı kızım uyandı sen niye bunu boyoe alıştırıyorsun köy yanında davul çalsin diyo sonra da ne kadar uyudu dedi bende gece 4 den bu yana yeni yattı oda sayende yarim saat bile uyumadı dedim.  Oda diyorki birşey olmaz işin ne salla uyut ya uyumuyo o ağlıyor ben nasıl yemek yapam kendisi de bakmıyor gitti evine cinnet geçircm
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Ay ALLAH sabır versin cnm
(795 puan) tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Ben sırf şu zil için eşime açma kapama tuşuna bağlatım oğlum uyunca kapatıyordum zili  uyanınca da açıyorum 
(795 puan) tarafından
Bu gidişle bende aynısını yapcm
(5,314 puan) tarafından
Yap hemen akşam eşine söyle çocuklar basıuor gbi bahane söyle  annesini koyarsan kabul etmezler
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Okurken ben sinir oldum valla Allah sabır versin 
(795 puan) tarafından
Amin ya

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 737 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 829 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu