0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (781 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şimdi burda sınır olduğum 3 şey var.  1.si ; dün postumu bilen bilir kaynanamlari iftara alcm ne yapsam diye sormuştum.  Neyse bugün Kaynanam geldi yukarda artık zirtik var onları yeriz niye yemek yapıyorsun diyo cagirmasam da yemek bilmiyor oluyorum.   Mercimek yapma gaz yaptirri tavuk yapma midemi agritiyo nohut yapma kaynatan sabaha kadar uyuyamaz .  Davetlinin davet edene karıştığı da nerde görülmüş bulduğunu ye yani napam bunların hepsini fe eşim seviyor. Ay valla cagirdigima da pişman oldum da geçti neyse 2.si kızımı uyuttum ki yemekleri rahat rahat yapayım öncesinde de belki kırk kez uyardım dedim ki zile basmayın bugün geldi yine zile bastı kızım uyandı sen niye bunu boyoe alıştırıyorsun köy yanında davul çalsin diyo sonra da ne kadar uyudu dedi bende gece 4 den bu yana yeni yattı oda sayende yarim saat bile uyumadı dedim.  Oda diyorki birşey olmaz işin ne salla uyut ya uyumuyo o ağlıyor ben nasıl yemek yapam kendisi de bakmıyor gitti evine cinnet geçirdim . 

3. Bu saatte aramış ben yemekleri yaptım komşumuzun annesi vefat etti( Allah rahmet eylesin) kızım ısrarla oraya yemeye çağırıyorlar seni iptalnetsek oraya gitsem akşam olur mu dedi sustun kaldım yemekleri de yarın yeriz diyo sor bakam ben yarın istiyor muyum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sen bi daha bu kadını yemeğe falan çağırma herkes evinde rahat rahat yesin yemeğini mübarek günde birlik beraberlik içinde bi iftar geçirelim derken daha beter seni de günaha sokmuş kendi de günaha girmiş böyle yemeğin gereği yok 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 45 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
2 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ruya123 (474 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (569 puan) tarafından soruldu

383,102 soru

11,466,723 cevap

35,069 kullanıcı

...