0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (565 puan) tarafından
Hanımlar ben kirada oturuyorum carsida ev sahibi zam yapinca moralim cok bozuldu daha 4 ay olmus tasinali direk zam yaptı ve her sene mecbur yapacam dedi yapsin yapmasina da ev değmiyor cidden 5 .kat asansorsuz isi yalıtımı yok ev isinmiyor dogalgazi sonuna kadar acmak zorundayım cocukksrm cok küçük  birde esim uzun yol şoförü bi giittimi bi hafta gelmediğinde oluyor biseye ihtiyacim olunca asagi dahi inemiyorum kucuk yengemin köyde evleri var kalaforli bakim yapmislar ve 200 300 kira alirmis anca birde annem ve kaynnam da yakin oluyor bana oyle gel gelelim esim ikna olmuyor orda arada su kesintisi oluyor diye gitmek istemiyor bende bu pahalilikda burda durmak istemiyorum sizce napmaliym 

4 Cevaplar

0 oy
(2,148 puan) tarafından
Eşinle arani bozma canim zamanla ortak bir karara varırsınız 
(565 puan) tarafından
Köyde kalip biraz para biriktirmek istiyorum canım oda anlamıyor bı türlü
(2,148 puan) tarafından
Maddi acıdan çok sıkışırsanız zaten eşinde oturduğunuz yerde durmak istemez ama birde söyle düşün sırf sen istiyorsun diye gitti ve en ufak bir sorunda seni suçlayacak
(565 puan) tarafından
Evet vlla deminde telefonda oyle dedi ya
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Eşine güzellikle nelerden şikayetçi olduğunu ve paramiza göre hareket edelim hem annemlerde destek olur falan diye konuştu mu canım 
(565 puan) tarafından
Telefonda direk azarlayarak dedin bana diyor küstü benle ama anlatincada bin tane bahane buluyor gitmemek icn
(7,376 puan) tarafından
Belkide aileree yakın olmak istemiyordur canım
0 oy
(489 puan) tarafından
Eve bak güzelse git heryerde su kesintisi oluyor herkes naislsa sende öyle davran bence git daha rahat edersin herşey pahalı ısınma sorunu var evin çocukların ihtiyaçları  
(565 puan) tarafından
Bende iyle düşünüyorum canım en azindan bi iki  kurus biriktiriz diye umut ediyorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Su kesintisi de çok sıkıntı oluyor ama ne sıklıkla oluyor onuda düşünmek lazım. Önceden bi bidona kovaya falan su doldurup saklayabilirsin.bir de böyle de bakalım
(565 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum bende de eşimi ikna etsem bı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
2 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Bsrars (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 41 göst.
0 oy
4 cevap 84 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu

379,208 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...