0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (988 puan) tarafından
Kızlar babaannemin ölüm yıldonumu bugun 5 yıl 7ldu :( ben şöyle düşündüm size de sormak ıstedım yarın helva yapsam evde yasını serıf açsam YouTubeden kuran okunsa uzerlerine butun ölmüşlerimizle beraber olur mu yoksa hoca cagırıp bi kac kısı daha cagırıp yemek mı vermeliyim ama yanımda kalabalık kımse yok ruyama girdi gecen gece yemek yıyoduk bizde yemek istıyo dıyolar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
hoca çağır iftar yemeği ver canım 
(988 puan) tarafından
Yanımda kımse yok ki vlla olsa oyle yapcaö
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi aranızda kuran okutabilirsiniz iftardan sonra da öyle tatlı çay filan yapabilirsiniz. Ama çok yemek vermek isterseniz de biz ananeme böyle yakın bir kaç kişi çağırıp iftar vermiştik. Maksat niyet insan sayısı değil zaten canım. 
(988 puan) tarafından
Bulunduğum yerde annem kaynana falan kımse yok ama bısekılde yemek verıyım
tarafından
Daha olmadı afrikadaki çocuklara yemek filan veriyorlar ya canım onlara para gönderebilirsin. Benim arkadaşım annesi için gönderiyor düzenli olarak. Sana da video çekip atıyorlar.
(988 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,211 puan) tarafından
YouTube dan açıp olacak şey değil maalesef. 
(988 puan) tarafından
Allah gunah yazmasın ama bılmıyorum o yuzden
(6,812 puan) tarafından
Ilk kez duyuyom bende .
(988 puan) tarafından
Neyi ilk defa duyuyosun
0 oy
tarafından
Maden kimsen Yok çağırmayosun aş evlerine yada çocuk yuvalarına bağış yap yemek yap götür bunlar da hayırlı işler sonuçta
tarafından
Allah rahmet eylesin.
(988 puan) tarafından
Amın ınsallah
0 oy
tarafından
durumun el veriyorsa iftar veren yerlere aşevlerine yapıp götürebilirsin ya da malzemesini alırsın hangisini kabul ederlerse. sonuçta amaç ölmüşlerin hayrına birşeyler yapmak.
(988 puan) tarafından
Yapcam cnm
0 oy
(316 puan) tarafından
Bizimkiler her eve bir tam tabuk bir paket bulgur tuz ve 2 ekmek posetleyip dağıttılar evlere niyetlerinide söylediler evdede kendileri kuran okudu. Hem 1 kişi değil 1 aile doydu hemde korona vardı ya gelmezler diye öyle düşündüler
(316 puan) tarafından
Bu arada Allah rahmet etsin inşallah yeri mekanı cennet olsun
0 oy
tarafından
Olmaz öyle           
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Yakınında kurs varsa hocaya sor o talebelere iftar ver. Ya da kandil geliyor kurslarda kandil olduğu için pastalar tatlılar yenir böyle bir şey de yapabilirsin 

İlgili sorular

+6 oy
37 cevap 956 göst.
0 oy
14 cevap 444 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 892 göst.
22 Eylül 2019 Aile kategorisinde Tuğramın Annesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 728 göst.
6 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (223 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...