0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cupcupfhnb vc

20 Cevaplar

0 oy
(10,931 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım zor. Benimde eski esimin ablası boyleydi sagolsun eşimde hep susardı. Bak noldu 2 cocukla bosattı
(341 puan) tarafından
Mutlularmi simdi peki bosandin diye . Allah akil fikir versin böylelerine
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Tuzlama benim annem yapar kaynanam yapmamış kuşağı bilmiyorum herşeye karisanlardan gıcık aliyorum
0 oy
(9,599 puan) tarafından
Saçmalık.            
0 oy
tarafından
Ya he he de geç bağladım de bağladın sansın 
0 oy
tarafından
Sesinizi çıkarın ya korkmayın saçma sapan şeyleri yapmasına izin vermeyin bebeğinize 
(143 puan) tarafından
Bide bunlar köyde oturuyo denizlide yaşıyorlar bende İzmir'de yasiyorum buraya daha evleneli hiç gelmediler iki yıl oldu bu arada bide burda yanımızda olsalar kim bilir daha neler der
(1,073 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım İzmir'in neresinde oturuyorsun.
Denizli'li misin? Bu arada
(143 puan) tarafından
Karşıyaka da eşim Denizlili
0 oy
tarafından
Kendi çok bilgiliyse saçma sapan konuşmasın yok tuzlama yok bel bağlama . Benim kızımda 11 aylık yürüdü ama baglamdik şimdi 20 aylık. 

Çahile laf anlatamazsn
(143 puan) tarafından
Öyle ya kaç kere dedim hele tuzlama olayında bana söyledi bebeği tuzla yin diye bende dedim o eskiden kalmış doktorlar çok tehlikeli olduğunu söylüyorlar o yüzden yapmiycam dedim bana dediği şey siz cahil misiniz dedi resmen bide doktorlar kitapdan görüp söylüyorlar onların her dediğine inanma dedi öyle kaldım valla
tarafından
En sinir olduğum şey kendi cahilligine bakmadan bı de karsindakine diyor ya çok sinir bozucu
0 oy
(323 puan) tarafından
Evlat benim herkes kendi doğurduğuna karışsın tuzlatmadım da bağlatmam da hala daha lafını sokar bu çocuk kokarsa sorarım sana diye ben de kokmazsa ben de size hesap sorarım dedim her fırsatta da der ben de çocuk benim benim kurallarım der geçerim 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben kusagi ona baglar 40 dugum atar evine postalarim 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ne tuzlama ne kuşak ne kundak hiç birini yapmadım. Allah sana sabır versin 
0 oy
tarafından
Bele kuşak başladığında ne oluyormuş ki. 
(143 puan) tarafından
Belini sağlam tutuyomus düştüğünde filan saçmalık işte
tarafından
Gerçekten öyleymiş. Eskide kalmış bunlar. Şimdiki çocukluk o zamanki çocukluğu benzemiyor ama gel gör ki bunu karşı tarafa anlat. Allah sana kolaylık versin canım.
(9,247 puan) tarafından
Sacmalol degıl..kuşak baglanırdı onceden gercektende saglam tutar oda eskı kafada kalmıs bır kadın
0 oy
(968 puan) tarafından
Herkesin basinda var herhalde benmkide 9 aylik emekliyor herseyi duydumda bunu duymamistim bana diyorki emekletme bu cocugu kucuk daha yuh dedm nasil karisayimda laf soyleym diye ariyorlar resmenn 
0 oy
tarafından
Ilk defa duyuyorum beline bur şey bağlandığını 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kızak baglama var bızdede.ben bile bazen zararım belime saglam tutuyor
0 oy
(912 puan) tarafından
Allahin ya koku kurusun artık bu cahillerin bıktık bu geri kafalı kaynanalar dan Bi siiikttirsinler ya  puff 
(143 puan) tarafından
Öyle vallahi ya neyseki uzaktalar bizden uzakta bile karisiyo
0 oy
(7,935 puan) tarafından
korse giyeni duydum ama ben giymedim temmuzda doğum yaptım çok sıcaktı

Göbek kalmaması için kuşak bağlıyorlar yada korse giyiyorlar.

İstemiyorsan izin verme önünü alamazsın 
(408 puan) tarafından
Kendisine değil bebeğin beline kuşak demiş
(7,935 puan) tarafından
aaaa yanlış biliyor o kadın asla izin vermesin
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Benim kayinvalidem öyle bir şey dese iki çocuk doğuran kendini profesör sanıyor derim çok şey diyor ama hepsini kulak ardı ediyorum yapmak zorunda da değilim o kendi evlatlarını bildiği gibi büyütmüş ben de kendi evladımı kendi doğru bildiğim gibi büyütürüm bu arada onu hiç duymadım zararlı bir şey değilse ses etme derim canım Rabbim sabır versin 
0 oy
(914 puan) tarafından
Tuzlamayi bizde yaptik azicik banyo suyuna koydu bide bal yanlis hatrlamiyosam bel baglamayi fuymadm bende
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Belliki ses etmeyeceksin ama şunu bil insan sonra çok pişman oluyor niye hakkımı aramadım diye.Sende çocuğunda onun egosunu tatmin edecek araçlar değilsiniz gitsin kızlarına yapsın süper babaanneliğini .Geldin hoşgeldin ama böyle şeyler bana doğru grlmiyor,ben çocuğuma akla mantığa uymayan şeyler yaptırmam de.inat et.
0 oy
(1,361 puan) tarafından
He he dediğin gibi yaptım de geç öyle cahile laf anlatamazsın bacım. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 223 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
4 cevap 61 göst.
0 oy
13 cevap 157 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (439 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...