0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Sorun yukarıda arkadaşlar. Bu yıl hazırlanacaktım tembelligimden yapamadım bir şey 1 ay sonra doğumum var. Acaba küçük çocuk ile Kpss çalışabilir miyim?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum bende çok istiyorum ama nasıl olur bilemedim. Bide sen ne için giriyon kpssye hangi bölüm. Bu arada benim bebis 7 aylik
(27 puan) tarafından
Türkçe öğretmeniyim senelerce emek verdim bu sene olur dedim oturdum kaldım öyle şimdi de üzülüyorum
(27 puan) tarafından
Ben de başlamıştım epey ama tembellik yaptım başladım bıraktım kaldı öyle bu saatteb sonra yetişmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kpss değil ama ilahiyat okuyorum açıktan oğlum 23 aylık ve bir aylıkta hamileyim

Çok çalışma fırsatım olmuyor çoğu zaman canım istemiyor ama iyi gidiyor yinede
(27 puan) tarafından
Allah azminizi arttırsın inşallah
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben çocuklarımla tuvalete gidemiyom fırsat bulup kpss ötede dursun açık ogretimimi bile bitiremedim daha
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Seneye ins       
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bende uniye gitmek istiyorum bu sene dogumum var da seneye hazırlanan küçük bebek ve 5 yaş çocukla nasıl olur acaba var mı benim gibi olan 
0 oy
(400 puan) tarafından
Canım bn hamileyken çalıştım baya hatta bi zamana kadarki en yüksek puanımdi ama yine olmadi. Bebegim şuan 7.5 aylik calisasim vardi ama mümkün değil. Yorucu oluyor gündüz o uyuduğunda ya bmde uyuyorum yada temizlik yemek vs. Hic zaman yok malesef. Hatta kitapları falan çıkardım ama hic acamadim bile 
(27 puan) tarafından
Ben de hamileyken çalışmak çok istedim sürekli başladım bıraktım çok tembellik ettim şimdi istesem de yetişmez pişman oldum epey

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
0 oy
15 cevap 208 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu