0 oy
388 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (281 puan) tarafından

2.5 aylık bebeğim biraz önce çok fena kustu reflüsü var herzaman kusuyor sırtına vurdum çıkardı burnunu sildim ve açtım aspiratorle üzerini değiştirirken hırıltı seklinde sesler çıkarmaya başladı uzun süreli yaptı bunu nefesi gitti diye ambulans cagirdim herşey normal dediler sadece ciğerlerinde biraz hırıltı var dediler sizce neden olmuş olabilir çok korktum :( <!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/share/clipdata_191011_221441_506.sdoc -->

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Midesini üşütmüş ola bilir cnm benm kizim da Bi an oyle oldu doktor ilaç felan yazmadi burnu akti hirildadi ama biraz geçti kakasi yeşilse üşütmüş tür ama sen ginede doktora götür bnm bilgim bukadar çok geçmiş olsun 
(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim kustuktan sonra hırıltı oldu bir süre sonra geçti ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
fazla mi emdi canim 
(281 puan) tarafından
Reflüsü var günde 2 3 kere kusuyor genelde ama ilk defa böyle oldu
tarafından
benim kiziminda reflusu var canim iki ucu birak on defa kusuyodu yikiyoduk üstünü giydirirken yine kusuyodu hic alt ust takım bisey giydiremedim sekiz aylik oldu kusma bitti çok şükür
(281 puan) tarafından
Bende öyleyim canı sağolsun kıyafet kalmıyor sürekli yıkıyorum bu sefer kusunca böyle sorun yaşayınca çok korktum
tarafından
Kiz senin iki uc gene iyi benimkindede var reflu aksama kadar bi top peceteyle geziyom gittigim yere falan siciota geliyoz
(281 puan) tarafından
Kız 2 3 ama işte bak böyle olunca panik oluyorum aman kussunlarda canları sağolsun
0 oy
(446 puan) tarafından
Boğazında balgam.olabilir canm yarın bı sağlık ocagind baktr isdersen
(281 puan) tarafından
Yarın doktora götüreceğim inşaallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 764 göst.
0 oy
6 cevap 364 göst.
0 oy
3 cevap 132 göst.
4 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 701 göst.
12 Şubat 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,623 cevap

34,857 kullanıcı

...