0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (582 puan) tarafından
Oğlum dis çıkarıyor sağlık ocağındaki ebeye danışayım dedim jel kullansam sorun olur mu diye calgel i önerdi dün aksam ilk kez kullandım yatmadan önce 1 kez kullanmayı düşünerek aldım zaten gündüz Bi sekilde geçiriyoruz ama geceleri hem oğlum cok huzursuz oluyor hem de gündüz hiç uyulmadığı için gece bende çok fazla yorulmuş oluyorum neyse işte 1 kez sürdüm ve baya iyi geldi sanırım 4 5 saat uyudu aralıksız ama bebek bakımda sormuştum yorumlarda iyi olmadığını zararlı olduğunu söylemişler ne yapsam acaba sağlık ocağında doktor da cok huzursuz olursa calpol verebilirsin demişti onu mu kullansam cok huzursuz olunca bilemedim 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben zeytinyağinın içine karanfil atıyorum karanlikta 3 4 gun bekletip suruyorum agzina damagina iyi geliyor jel zararli surme canim
(2,047 puan) tarafından
Katılıyorum +1111
(582 puan) tarafından
Deneyeyim çok teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben hep hiç kullanmadım canım dişleri çürütüyor ben soğuk masaj yapıyorum yeşil soğanın beyaz kısmını dikine ortadan ikiye bölüp cina suyunu damaklarına sürüyorum çok iyi geliyor çok huzursuz ve ateşli olduğunda da calpol ya da dolven veriyorum gece yatırmadan evvel 
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben çocuklara  kullandım  sorun olmadı canım  
0 oy
(554 puan) tarafından
Kesin ağrısı olduğuna eminsen bir çay kaşığı kadar ver ben verdim biraz daha rahat etti yoksa uykusu bölünüyor yazik:( ama hergun değil arada en az iki gun arayla
(582 puan) tarafından
3 gecedir hiç uyuyamadı sürekli ağlayıp durdu
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Bence doktoru dinle önermişse kullanabilirsin
(582 puan) tarafından
Çok fazla kullanmak değildi zaten amacım gece huzursuz olursa 1 kez sürmekti gündüz zaten idare ediliyor Bi sekilde geçiyor ama gece hem kendisi uyumuyor yoruluyor hem ben üzülüyorum canım sıkılıyor öyle ağladığı zaman
0 oy
tarafından
Doğal jeller var biraz pahalı ama onu dedi doktorum bana da ben de kullanmıyorum ama karanfil yağı genel de canım 
(582 puan) tarafından
Deneyeyim onu da teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 391 göst.
11 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 430 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,282 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,266 göst.
22 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde nihanimmm (7,411 puan) tarafından soruldu

382,905 soru

11,461,819 cevap

35,051 kullanıcı

...