0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızım 2 yaşındayken memeden kestim kesmeden önce memede uyurdu keserken cok zorlandım aç ver diye geceleri çok ağladı vurdu falan teselli ettim neyse geçti o sırada ne biberon aldı ne pış pış ne sallama birşey yaptırması kendi kendine uyudu buaralar çok fena uykuya dalarken vuruyor eliyle ayağıyla kulaklsrimi çekiyor falan bildiğin dövüyor :) artık canım acımaya başladı napacagimi şaştım geçici bir durum mu bu durumda nasıl davranmak gerek hiç bilmiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından
2 yasina bi ay kldi emerek uyuyordu yaklask 10 gundur emmk istemiyo ben aciyom o kapatiyo uyutamiyorumda baska turlu sallatmiyoda yanina uzaniyorum uyusun dye parmagini goxume burnuma sokmaya calisiyo tokatliyo ayni durumdayz sanirim cozumu olan varsa bana da soylesin :)))
(442 puan) tarafından
Ayy canım vallahi aynı durumdayız bizimkinin şiddet dozu giderek artmaya başladı :) kuzenim psikolog o normal olacağın bir uyku arkadaşıyla uyusun dedi ama kabul etmiyor kızım ondan bana sarıyor
(345 puan) tarafından
Herseyi atiyor hic birseyi istemiyor ki yada bi oyuncaga taktimi daha da uyumuyor uyutmak icin saatlerce ugrasiyorum bazen ondan once uyuyup kaliyorum sonra bi uyaniyorum ya yataktan inmis oyuncak oynuyor ya sacimi karistiriyor birbirine ya da telefon kumanda ne gecirise eline onu kemiriyor :)
(345 puan) tarafından
Hayir hic anlamiyorum yatagina birakip kendi kendine uyuyan cocuklari nasl alistiriyolar saatlerce aglar da vi gram uyumaz nasil asicaz bunu bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dönemsel olabiliyo, gündüz uykusunu fazla yaptığı zaman uyumak istemez birde gündüz uykusunu azaltın yada kesin bakalım aynı mı olacak çünkü bazı bebekler fazla uyku ihtiyacı duymuyo ve dişten dolayı olabilir bu seçeneklerden biri cevabınız
(442 puan) tarafından
Onu da yaptım canım hiç uyutmuyorum çabuk uykuya geçsin diye yine aynı sorun galiba uykuya geçerken bağlandığı şey beni dövmek:)
tarafından
O zaman fazla yorgun oluyodur o zamanda uykuya geçişler zorlaşıyo benim oğlumda kıpır kıpır bi dakika yerinde durmaz çoğu zaman artık dalmakta zorluk çekiyo sizde gülüyosanız filan onada yapar ben kızıyorum uyarıyorum öyle yaptığında yoksa şeyini çıkarıyolar gerçekten yüz verince
(442 puan) tarafından
Aynen canım haklısın eşim başta gülüyor vursun diyordu artık iyice abarttı bende dün kızdım vurma hayır falan diyince yapmadı geçecek ins napalim
tarafından
Senden yüz buluyodur mutlaka sen tepkini koyarsan bi süre sonra yapmayı keser canım sakın güleyim deme bi ara bizimkide sürekli bişeyler fırlatıyodu zar zor unutturduk ara ara atıyo yine ama eskisi gibi değil sadece sen değil başkalarıda bişey demeyip gülüyosa yapıyolar
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Korkmaya başladım yaa:( benimkide aynı emerek.uyur gece uyanir yanına uzanirim emer oyle dalar uykuya 1.5 yasinda napcam bilmiyorum.. hatta ablamda iken göğüs ucuma yara bandı taktik nasıl.agladi dokunmak istemiyor ama istediği için ağladı çıkarınca hemn emdi. Evde yaptım yine geçen gün eliyle bandı çıkarmaya çalıştı şok oldum :/
(442 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun korkutmak gibi olmasın ama ben çok zorlandım biraktirirken 4 gün ağlama krizine girdi sabaha kadar sonunda bıraktı ama şuan uyurken malesef ağlıyor
0 oy
(442 puan) tarafından
Post yukarı çıksın belki görmeyen vardır :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
22 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 304 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 376 göst.
24 Nisan 2020 Aile kategorisinde 'AyaDem' (157 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı