0 oy
268 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (683 puan) tarafından
Aslında kavgaliyiz kalbimi çok ama çok kırdı ama yinede doğum günü için bir kutu hazırlamayı düşünüyorum içerisine fotoğraf bı tane bardak damak Ülker cikolatalar Antep fıstığı zarf içinde notlar kahve falan koymayı düşünüyorum başka bir hediye almayı düşünmuyorim çünkü saat sevmez gözlük alacaktım atasundan ağzını yokladım istemiyorum demişti tabi o kavga etmeden önceydi şuan asla bişey göndermem diye düşünüyor aslında iyilik bende kalsın göndermedim de belki ona da moral olur uzaklarda nasıl olsa sevinir belki sizin de bak şu da olabilir dediğiniz bişey varsa memnuniyetle bekliyorum fikir için yazdım bacımsular 

2 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından

En İyi Cevap

Kızlar söylemeyi unuttum benim eşim şuan görevde daha iki ayı var şuan tek ihtiyacı kupa bardağım yok çay içemiyorum demişti hırkası yoktu onu geçen ay almıştım ayyakabi da geçen ay iki tane aldık kıyafet vs alsam da giyemeyecek şuan ama gonderiklerimi yer diye düşünüyorum o yüzden böyle hediye seçtim :)

(683 puan) tarafından
Ya kıyafet alıyorum hep bizim adama başka bişey alınmıyor zaten ama yinede çok saol bebişim belki eklerim
(1,154 puan) tarafından
Evet işte herşeyi var amaan boşver o zaman jdjwjdjs
(1,154 puan) tarafından
Kız o zaman git don al gahahaghahahahahahahahaha
Rıca ederim canım
(683 puan) tarafından
Aslında en mantıklısi boxer almak milletin içinde açıyormus bide düşünsene kırmızı kutuda falan kskdkdjdnd
(1,154 puan) tarafından
Ya puahahhahahq çok iyi
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Yani kupa vs yerine ihtiyacı olan birşey daha iyi olur illa saat gözlük değilde ayakkabı vs evlendikten sonra o kutu işleri bana mantıklı gelmiyor :)
(683 puan) tarafından
Yeni iki ayyakabi aldı kupa barda şuan çok ihtiyacı var ve alabilecek bı yerde değil çay içecek bardağım yok demişti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 17,735 göst.
0 oy
11 cevap 825 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
4 cevap 136 göst.
14 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde bglm_ftma (5,551 puan) tarafından soruldu

382,172 soru

11,442,735 cevap

35,012 kullanıcı

...