0 oy
780 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şimdi hanımlar saçma gelebilir ama ayıp olur mu diye düşündüm.  

Ben 1  sene önce burdan bir bayanla tanıştım isim vermiycem çünkü kendiside yok burda Zaten ve biz watsaptan sürekli konuşuyoruz.  Kendisi doğuda yüz yüze. Hiç gelmedik ama çok seviyorum onu sürekli iletişim deyiz. 25 haftalık gebe kızı olacak benim kızımın kıyafetleri ni sevdiğim kişilere hediye ediyorum parça parça. Bugün sandığı bosalticam. Yine havalandırma için 2 takım ayırıp kargo ile göndersem ayıp olur mu. Sandığı açınca. Seçtiğimiz kıyafetleride eklerim 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bana da burdan cansu kuşum yollamisti çooook sevindim ve bebeğime hiç kıyafet almadim onun yolladiklarini giydiriyorum Allah razı olsun ondan sende Yolla çok sevinir emin ol
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(4,525 puan) tarafından
Neden ayıp olsun çok güzel düşünmüşsün 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Niye ayıp olsn cnm ne güzel hediyelesmek kdr güzel birsey yok bence
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
tarafından
Bence ayıp olmaz canım ben sevinirdim geçen arkadaşım mehlikaya Ankara'dan gönderdi mutlu oldum 
tarafından
Ne güzel teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
tarafından
Niye ayıp olsun canım hiçte ayıp olmaz hatta kalbin çok güzel miş valla çok güzel düşünmüşsün 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️.   Nasılsın. Varmı Bir sıkıntı
tarafından
Çok şükür iyiyim bir sorun yok Allah razı olsun sordugun için ♥️⚘
tarafından
İnan hep aklımda sın cümlemizden razı olsun cnm ❤️
0 oy
(118,480 puan) tarafından
Senin o poncik kalbini yerim been (bi an kendime sanmadim degil haa) ❤❤❤❤
tarafından
Senin de tepsilerin hazır ama Türkiye'ye gel kendi elimle getirecem.  O kuzeyi ısırmak için ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(118,480 puan) tarafından
Supersin ❤❤❤❤
tarafından
Tabikisi cnm ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Çok da güzel olur bence ☺️❣️
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Niye ayıp olsun canım güzel düşünmüşsün ") hediyelesmek sünnettir 
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Niye ayip olsun cnm bende 3 gün önce istanbula gönderdim arkadsmın bebeği oldu çok sevinir ardasında süpriz olur onada 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️.   Adresini bilmiyorum ama ben mecbur ondan istiycem ama. Bebek için demiycem
(1,534 puan) tarafından
Aynen cnm deme baska bisey dersin
tarafından
Öyle cnm teşekkür ederim ❤️
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Neden olsun kuzum ne güzel kalplisin. Belki bebeğin kız olurdu diyeceğim ama sana onu hatırlatacaksa ver gitsin
tarafından
Cnm o kadar çok kıyafet varki kız olsada yeter   ilk gebeliğim de 8 haftalik filandim düşük yaptım     kızımda. 13 hafta da tehlikesi geçti dedi doktorum.  Almaya başladım. 3 bebek buyur yani o yüzden. Hediye ediyorum
(13,203 puan) tarafından
En güzeli canım
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
(75 puan) tarafından
Bebeğinin kıyafetleri yeni ise neden ayıp olsun bence sevinebilir bu duruma çok iyi düşünmüşsün 
tarafından
Hiç kullanılmadı cnm kızıma nasip olmadı etiketleri üzerinde hepsinin
(75 puan) tarafından
Gönder canım ne güzel düşünmüşsün :)))
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy
4 cevap 133 göst.
14 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde bglm_ftma (5,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 267 göst.
14 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bir deniz annesi (681 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 17,541 göst.

374,625 soru

11,204,626 cevap

34,506 kullanıcı

...