0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar dün eşimle uzandık ama ilişki olmadi öyle sadece öpüştük falan neyse duşa girdim akıntım gelmiştir belki diye ama zevk seyi falan degil bende normalde de akıntım geliyor niyetli olacagımdan dolayı icim rahat etsin dedim sabah  yine akıntım gelmiş bazen kokulu bazen kokusuz geliyor orucumu etkilermi ya yinemi gusul almam gerekiyor bu konularda cidden cok hassasım size de sormak istedim kusura bakmayın sorum icin kızlar bugun esimle hic yan yana bilr gelmedik soracak olursanız durduk yere geliyor nasıl geçerki ya fikri olan yazsın lütfen
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bence gerekmiyordur canım. Sonuçta kadınlardan sürekli alıntı gelebilir. İlla farklı bir durum olmasına gerek yok diye düşünüyorum nacizane 
tarafından
Tamam canım sagol yorumun için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akıntı o zevk seysi degil 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Yinede al sonuçta tatmin etmişsn kendini ister istemez
tarafından
Akşam sadece eşimle yan yana geldik ve zevk seyi degldi akintim ama yinede dusa girdim sabah yine akintim geldi normalde de akintim oluyor zaten tekrar almalimiyim diye sordum canim ama tekrar alacagim gusul
0 oy
(770 puan) tarafından
Canin birkere linçleyecek birsey yok gayet normal bir durum. Soruna  gelecek  olursak akıntı diyorsun. O zaman almana gerek yok.Akinti her kadında olabilen birsey.o zaman her saat başı gusul abdesti almamiz gerekir. Hassas biri oldugun icin seytan surekli vesvese verir sana.O yuzden sen emin ol kendinden . Supheye düşme
tarafından
Vallahi canım çok hassasım normal akıntım dahi olsa yinede alıyorum esime bile sarılıp uyumak istemiyorum yemin ederim sirf akıntım gelecek acaba zevk seyimi yoksa normal akıntımı duş almaktan usandım vallahi bide oruçluda olunca hemen kalkıp alıyorum aldıktan sonrada ay abdest alırken agizma kac kere su verdim burama kac defa su doktum diye kac defa aliyorum en son tamam aldim ciktm banyodan ustumu giyerken burami yikamismiydim gusulum kabul oldumu olmadimi bu seferdr bunlari dusunuyorum bi bendemi oluyor acaba
(770 puan) tarafından
Canim bendede cok oluyordu surekli yeniden abdest aliyordum banyodayken.sonra biraz araştırdım.Supheye dusmeden aldigin abdest zaten gecerli olurmus.Ama dogru aldığın halde surekli supheye dusersen bu iyi değilmiş.seytan vesvese veriyormuş anlayacağın.bu yuzden emin olarak almak gerekiyor.pek dusunmeyeye çalış
0 oy
tarafından

image

ben de  merak ettim baktım şimdi sen sorunca bozmuyo muş canım. 
tarafından
Sagol canim bakip attigin icin bende baktim da pek guvrnemedim googleye sizlerede sormak istedim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 184 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Senben00 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
0 oy
30 cevap 813 göst.
0 oy
25 cevap 931 göst.
27 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,094 soru