0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 aylık oğlum sürekli ayakta durmak istiyor birlikte kalkıyoruz kucağımdayken kabul etmiyor ağlıyor illa onun ayakları yere basacak dik duracak durdurunca mutlu oluyor gülmeye başlıyor daha erken değil mi bunun için yattığı zaman elinden tutunca kendisini kaldırmaya çalışıyor biraz kaldırıyor ama ben hemen geri yatırıyorum bunlar ona zarar verir mi bunlarsan nasıl vazgeçirebilirim onu 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya yerim onu ben ❤️ 
tarafından
Çok tatlı oluyor ama onun için korkuyorum erken diye
-Reklam-
0 oy
(2,815 puan) tarafından
Bence çok erken canm
tarafından
Evet bana da çok erken geldi ama bunu seviyor anatomik olarak bir sıkıntı yaratır mı bilmiyorum
0 oy
(119,391 puan) tarafından
sakin ayagina bastirma 
tarafından
Engellemeye çalışıyorum unutturuyum bunu bir şekilde
0 oy
tarafından
Ay sen daha 2 aylıksın sanki ne anlıyon :)
0 oy
(913 puan) tarafından
Katiyyen olmaz omurgası eyilir ne oturmak pozisyonunda tutmak ne ayaklarının ustune bastırmak
tarafından
Nasıl çözüm bulucam bilmiyorum öyle durmadığı zaman çok ağlıyor susmuyor ne yaparsam yapıyım
0 oy
(11,333 puan) tarafından
Yattığı yerden kaldırır gibi yapabilirsin kasları güçlenir spor gibi ama elinden değil de böyle baş parmaklarını tutsun sen de bilekleriyle bir tut kuzum ayakta tutarken de belinden sıkı kavrarsan bisi olmaz aksine daha çabuk gelişir kasları 
tarafından
Bel destekleyici taksam olur mu acaba
(11,333 puan) tarafından
Cok da gerekli değil canım bence elinle güzelce kavra zaten kasları daha ne ki tam basmiyordur ayağının yere değmesi hoşuna gidiyor olabilir için rahat etsin dersen yazma başlayabilirsin bel boşluğuna

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
0 oy
10 cevap 417 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Yaseminakayy (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu