0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Oğlum otururken bana tutunup koltuğa tutunup kalkmaya çalışıyor bazen kalkiyor ben destek veriyorum koltuk altından tutup adım arttırıyorum yurutecte gider gibi adım atıyor yurutece koymamalı miyim anlamadım birde öyle ayakta durmasının bi zararı varmı acaba ayakları ağrır mi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Parmaklarının üstünde gidiyorsa yürütece bindirmeyin zaten hiç bir doktor önermiyor yürüteci bende koymadım 
(863 puan) tarafından
Evet parmaklarının üzerinde birde ayaklarını arkaya öne savuruyor sadece adim atmiyor koymayayım bundan sonra düzelir değil mi doktora mi gitmem gerek
(1,584 puan) tarafından
Bir süre koyma duzelmezse gidersin ama yeğenim yürütece binmedigi halde ayakları öle ama bindirmeyin zararlı zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ilk arabam almıştım.onunla iterek yürüdü...yurutuc onermiyolar..bence koyma..
(863 puan) tarafından
Ilk adım arabası aldım tutunup kalkmaya çalışıyor dizlerinin üstüne kalkıyor bazen bende aceleci davrandım galiba biraz koymicam bir daha
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Belki yurutecte alakasibolabilir bilmiyorum ama bizimki yere tam basıyo canım öyle sorun yaşamadım 
(863 puan) tarafından
Oy maşallah Allah bağışlasın darısı bize inşallah
(9,626 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim üzme kendini ne zaman kendini hazır hissederse o zaman elbet yapar yani bunu sakın bebeğinde bi eksiklik olarak görme yapanda büyüyo yapmayanda benim cunku olan ablamin bi kız bi oğlu var ikisinde de yürüteç kullanmadı erkek olan çok geç yürüdü kız olan çok çabuk yürüdü biri çok geç konuştu biri yaşına gitmeden herşeyi konusuyodu yani aynı anadan doğan bile farklı oluyo o yüzden sıkma canını Rabbim senin bebişini de size bagislasin inşallah ❤
(863 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim gerçekten çok doğru kendini ne zaman neye hazır hissederse onu yapıyor benim aceleci sabırsız olmam birşey ifade etmiyor önemli olan sağlıklı olmaları inşallah seninkini de bağışlasın Allahım korusun ❤
(9,626 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤ bende öyleydim biz istiyoruz ki herşeyi bian önce yapsınlar babama anneme falan hep sorardım mesela daha bebekti ne zaman bizi görür ne zaman bizim yaptığımız şeylere güler sonra biraz büyüdü ne zaman dişi çıkar ne zaman konuşur ne zaman sürünür emekler yürür falan her konuşmamda sorardım halbuki herşeyin zamanı var ama insanın ilki olunca herşeyi merak ediyo ikincide daha da tecrubelenmis oluyo sanırım en azından ilk bebeğinde neler yaşadığını bildigin için ikincide neler ne zaman olur kestirebiliriz☺
(863 puan) tarafından
Evet aynen öyle oluyor her anları heyecan onlarla öğreniyoruz herşeyi rabbim eksikliklerini göstermesin :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 644 göst.