0 oy
52 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aşının olduğu gün şehir dışına çıkacağız gecesinde yani. Korkmalimiyim? Şehir içi otobüs ile

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 bck yas aşısımi varki 1 yas asisi oldu oglum birseyi olmdi bilmiyorum herkes farkli sadece agladi
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
canim yanina parol al asidan hemen sonra icir atesi cikarsa isal de olur ama mutlaka dort saate bir icir birsey olmaz 
tarafından
Bizde iki şişe calpol varm birini yanıma Alaçam. Sabah aşı olacak. İftardan sonrada yavaş yavaş yola çıkarız. Bilet 12.30 da. İnşallah olmaz.ya. muavinlerde bazen klimayı arttırıyor bazen azaltıyor. Çok korku geldi bana. Acaba yaptırmadan mi
(854 puan) tarafından
canim aile hekimi vardir gidicegin yerde misafir olarak yaptirabilirsin ayrica asidan hemen sonra agri kesici icirirsen cikmaz atesi dort saate bir mutlaka ver ama yaptirirsanda asidan sonra birsey olmaz iki cocuk buyuttum ucuncu yolda annem derdi hep asidan sonra eve gelince bi parol icir dort saate bir icir diye cocuklarimin hic biri daha ateslenmedi cok sukur dis cikarirkende aynisini yaptim baktim dis eti kabarmis hemen bi agri kesici icirdim hic atesleri cikmadi rahatca atlattilar simdi ucuncu yolda yine oyle yapcam yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 28 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
30 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysek1 (12 puan) tarafından soruldu

382,181 soru

11,443,169 cevap

35,014 kullanıcı