+1 oy
1,061 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Ben hiç gelinlik giymedim kızlar bekarken gelinlikçilerin önünden geçerken hep kafamda bı gelinlik modeli oluşuyordu şöyle giyecem böyle giyecem diye ama giyemedim tiktokta görünce gelinlik giyenleri boğazıma hep düğüm oluyor beyazlar içinde olmak nasıl bı his bilmiyorum

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yanı kuzum sımdı bu hissi sana anlatamayız kı, umarım sende gıyersın hayallerını yaşarsın 
-Reklam-
+1 oy
(1,720 puan) tarafından
Çok içinde kaldıysa kiralayın bı gelinlik damatlık fotoğraf çekimi yaptırın canım en azından içimde kaldı demezsin
tarafından
İşte bunu yapmiyolar eşimde zaten öyle normal yaşasın başka bişey istemiyor. Benim ne istediğimi ne hissettiğimi önemsemiyor yani beni seviyor falan ama seven insan sevdiği kadını mutlu etmek ister o pek çabalayan biri değil
0 oy
(9,614 puan) tarafından
Neden giyemedin
tarafından
Babam vermedi eşimde gel seni göreyim içim biraz ferahlasin dedi ve beni aldı götürdü işte yani dolaylı olarak kaçtım
(9,614 puan) tarafından
Nikahta giyseydin ya canım kaçmak engel değildi eşinde şi yok demekki düğün yapmadılar mımsana
tarafından
Yok düğün olmadin 6 yıldır evliyim demediler gelinlik giydirelim bende bahsetmedim eşime dedim ama eşimde pek takmaz
(9,614 puan) tarafından
Üzüldüm vallahi her genç kızın rüyası bu
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bende gelinlik gitmedim nikah yaptım ve sade şık bir şifon elbise giydim
tarafından
Yani bilmiuorum içimde kaldı bundan sonrada hevesim yok artık
0 oy
tarafından
Kacarakmi evlendin şimdi madi durumunu bilemem ama yine gelinlik giyebilirsin engel yoksa 
tarafından
Kaçarak evlendik eşimle ailesi şimdi istese giydirebilirler ama işte canları istemiyor napim
tarafından
Eşinle tatlı dile konuşsan giydirmezmi esinin aylesi nereli
tarafından
Eşime dedim kaç defa hani fotomuz olsun anı kalsın tamam çekecez dedi ama hani 6 yıl oldu diyarbakirlilar canim
tarafından
Bak ne yap biliyonmu hep mutlu olduğu anlarda söyle hep söyle beynine kazı belki ikna olur
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Insallah birgün sende giyersin canim 
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Cnm belki benim yapımdan bilmiyorum. Hiç öyle gelinlik giyim hevesim olmadı. Düğünümde giydim tmm ama o gün bile sart olduğu için giydim galiba:) yani demek istediğim hiç üzülme. 
tarafından
Hangisehirdesin aynı şehirdeysek benimkiyle foto çekilirdin
tarafından
Diyarbakırdayim canım ya eşime derim bu yazın cektirsin bize foto yinede çok sagol
tarafından
Çok uzakmisiz
(553 puan) tarafından
Kiz sen bensin ha hix oyle hayalim degildi ne dugun ne gelinlik yapmasak demezdim niye yapmadik diye :)
tarafından
Öyle valla bosyere masraf:))
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Sanki kendim yazmışım gibi okudum bnde giymedim malesef içimde bı uktedir hep
tarafından
Benim gibi yaşayan anlar işte
0 oy
(137 puan) tarafından
Yaa canım benim... Neden giymedin
tarafından
Kaçarak evlendik tabi bu engel değil sonradan kaynanamlar gelinlik damatlık dış çekim yapabilirlerdi ama işte yapmadilar
(137 puan) tarafından
Üzüldüm canım siz yapsaydınız
0 oy
tarafından
Keşke bende giymeseydim hatta evliliğim coronaya denk gelsin çok isterdim 
(854 puan) tarafından
allah seni kiz napmasin sesli guldum yeminle aahahaha
tarafından
Niyee kizz
(854 puan) tarafından
dugun zamani koronaya denk gelseydi dedin ya ona
tarafından
Oldum olası düğün felan sevmiyorum. Gelinlikde sevmiyordum sağolsun kaynanam da tüy dikti bu hislerimin üzerine.
0 oy
tarafından
Hiç bişey için geç değil canım yine giyebilirsin
tarafından
Eşim kaynanamlar dusunmese hani kim giydirecek ben desemde bos
0 oy
tarafından
Valla bacım inan bir his yol giymesem de olurmuş yani kaçarak evlendim eşim baskı yapmasaydı düğün için inan bir beyaz elbise giyer nikah yapardım sadece 
tarafından
Bak ne güzel baskı yapmış ama bizimkiler ne düğün ne altın ne elbise hiç bişey . Evlendigim ilk yıllar gorumceminkini hep giyerdim iç çamaşırlarını bile sonra artık bı düşündüm dedim onlar almiyolar ben kendime alayım herşey aldım annemde aldı tabi çok sey
0 oy
(7,027 puan) tarafından
Bence düşünme canım daha çok üzülürsün o yüzden mutlu musun ona bak.
tarafından
Bazen öyle aklıma geliyor işte insanın elinde değil şimdi giydirselerde sevinirim ama düşünen yok. Ya benim gelinim kaçarak gelse en güzel gelinliği giydiririm en güzel yerde fotoğraf çektiririm niye herkes böyle dusunmuyor
(7,027 puan) tarafından
Tabi ki kaçan gelin gelinliği haketmiyor mu yani saçmalık inşallah Rabbim gönlüne göre verir canım üzülme.
(194 puan) tarafından
Esin seni götürdüğünde alış veriş yapmadimi senin icin
0 oy
(44,696 puan) tarafından
İnsallah bir gün giyersin canim
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim de düğün zamanı virüsün ilk çıktıgi zamandı düğünümüz olmadı bende giymedim ama keşke gitseydin diye düşünmedim bence çokta önemli bir şey değil kendini üzme 
tarafından
Uzmemeue çalışacam :)
(736 puan) tarafından
Huzur olsn gerisi çokta önemli dgl giyince de çok bir şey değişmiyor yani . (◔‿◔)
0 oy
tarafından
geç kalmış değilsin giyip dış çekim yapabilirsiniz
tarafından
Hani kimse yapmasa nasıl giyecem eşim dusunmedikten sonra
tarafından
söyle canım eşine gelinlik giymek istiyorum heves ediyorum diye
0 oy
(119,342 puan) tarafından
insaallah giyersin bi gun 
tarafından
İnşallah :(
0 oy
(553 puan) tarafından

Kiz nerde oturuyosun yakinsak gel giy benim gelinligimi :)

tarafından
Diyarbakirda :))
(553 puan) tarafından
Oy canim cok uzakmisiz ya
0 oy
(236 puan) tarafından
*** gibi ne olcak yuruyemiyosun ağır terliyosun geceye kadar onun içinde bunaliyosun
0 oy
tarafından
Pandemide evlendim. beyaz elbise satın aldım. Çok ucuza çok basit bir gelinliğide kiraladım. İkisinin parası toplam bi gelinliğin fiyatı ediyordu.

Beni almağa eve geldiklerinde üstümde gelinlik vardı. Restoranda kutlama yaptıkda beyaz elbisem.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 623 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tutku01 (91 puan) tarafından soruldu