0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde tarafından
9 aydır evliyim hala fotoğraf çekimim olmadı oysa çok isterdim o güne özel bir tane resmim eşime kaç kere söyledim ilk aylarda yapalım diye olmadı takma şimdi trip yapınca yaparız diyor ama tekrar gelinlik giyip fotoğraf çekinmek saçma geliyor hevesimde kırıldı siz çektirir miydiniz 

28 Cevaplar

+1 oy
(9,331 puan) tarafından
yıllar sonra pişmanlık duyacaksan eğer çektir. sonra çocuk olur kilo alırsın daha sonra utanırsın falan hep içinde kalır 
tarafından
Çok isterdim
(9,331 puan) tarafından
o zaman çektir, eşine bırakma. erkekler böyle şeyleri umursamaz, eşime kalsa o da çektirmezdi ama ben isterim yani niye olmasın güzel 3-5 foto.
onun bu şekilde zoraki kabul etmesi seni kırıyor belki ama yine de yaptır. 10 yıl sonra tekrar lafı edilir, e ben sana yapalimdedim bu sefer sen istemedin diye üste çıkar.
(5,081 puan) tarafından
cektir tabi. 9 yillik evliyim bende istedigim sac mac majyaj olmadi  begenmedim fitograflarimi. gelinligimi verdim hayirina birine vermesem giyer cektirirdim .valla ben suan bile bazen gelinlikciye griip yeni evlenecekmisim gibi gelinlik denemek geliyor icimden. birgun bir cilginlik yapip girecegim gelinlikciye bilac model deniycem:) bakmasi bedava neticede:)
-Reklam-
+1 oy
(49,770 puan) tarafından
kuzenim bir yil sonra yaptı dış cekim
0 oy
tarafından
Bence artık zaman aşımına uğramış 
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Aklımda kalacağına cektirirm kime ne
tarafından
Çok istiyordukm ama
(1,599 puan) tarafından
Çektir ozman canım hatira kalır
0 oy
(530 puan) tarafından
Bence çektir ya ilerde pişman olmamak icin
tarafından
Ama hevesimde kırıldı çok isterdim zamanında
0 oy
(217 puan) tarafından
Hevesim kırıldı falan diyorsun ama bence hiç kırılmasın sonra çok pişman olursun 6 senelik evliyim hala o pişmanlığı yaşıyorum. 
0 oy
(253 puan) tarafından
Biz pandemide evlendik 30 kişilik bir salonda nikahla. Biz de 9 ay sonra fotoğraf çekimi yaptırdık ama ben gelinlik zaten sevmiyordum onun yerine uçuş uçuş beyaz bi elbise aldım. Başörtüsü ve makyajımı çekimi yapan yerin kuaförü yaptı. Bir de yere kadar uzanan sade bir duvak taktık. Bir kısmında duvaklı bir kısmında sadece başörtümle daha sportif çekimler yaptık çoook da güzel oldu. Kesinlikle içimde kalırdı çektirmeseydik bence hiç de hevesiniz kalmasın gidin çektirin
0 oy
(19,682 puan) tarafından
Bilemedim canım ama içinde kalmasın istiyosan yapıver 
0 oy
tarafından

Valla ben yapacagom :D 

0 oy
(4,493 puan) tarafından
Anlamı kaçar bana göre evlenırken goymrdıkten sonra. Tabı sen ıstıyorsan ıcıınde kalmasın bennce. 
0 oy
(8,309 puan) tarafından

Ahaha bazı kişiler nikah tazeliyor looowww .

Kaç çocuk sonra gelinlik giyiyorlar taaabiiii giy nolcek ay birşey olmaz sen eşini ikna et 
0 oy
(17,330 puan) tarafından
Çektir tabi ki çok istiyosan. Neden geç olsun ki. Gelinliğe damatliga sıgabiliyosaniž çektir . 
0 oy
(8,769 puan) tarafından
Kesinlikle çektir ilerde çok pişman olursun ben çektim ama sacma sapan çekmiş pozlar berbat keşke yine cektirsem albümümde yok vala 10 yıldır evliyim imkanım olsa yine çekerdim bana ne kimden bence hala güzelim zayıfım :):)))
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Bu kocalar hep böyle .. tamam yaparız deyip ertelerler sonra bu yaştan sonra tekrar gelin damat mi olucaz deyip gecistirirler ..daha cicim aylarindayken yaptır sonra pişman olursun
0 oy
tarafından
Ben düğün günü çekim yaptim çok yorucu olmasına ve istanbul trafiği düğüne yetişme gibi sorunlara rağmen. Oysaki eşim sonra daha guzelini yaparız bugün işkenceye dönüşür demisti. Ama ben inanmadım en azindan benim eşim düğün bittikten sonra usenirdi kesinlikle yapmazdı öyle bişey. Şuan bakiyorum olmasada olurmuş diyorum resimler bı kenarda duruyor ama eğer cekilmeseydim belki içimde kalacakti şuan hevesimi aldığım için öyle düşünüyorum. O yuzden imkanın varsa yap canım icinde kalmasın. İstersen güzel bı elbise al öyle sahil kenarında çok güzel resimler çekiliyor elbiseli ve eş de pantalon gömlek falan oluyor oyle birşey de yapabilirsiniz ☺️
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yooo ben düğünden tam 9 ay sonra giydim ve diş çekim yaptık. Düğüne hazırlanıyor gibi hazırlandık eşimle. Kuaförler, makyajlar . Çok da eğlenceli oluyor. 
0 oy
tarafından
Hiçte saçma değil sonuçta foto çekilceksin içinde kalmasın durumun varsa yaptır 
0 oy
(2,020 puan) tarafından

Bizim imkanımız yoktu 3 yıl önce dış çekim o bu gibi şeylere düğünü eşim yaptı kimse kuruş destek olmadı bende zorlamadim sonra yaparız dedik o sonra hiç gelmedi geçim sıkıntısından bence yaptır sonra içinde kalıyor hersey 

0 oy
tarafından
Bende giyemedim malesef kaçarak evlendiğim için hep içimde kaldı gelinlik giymek eşim oğlumuz büyüsün hep beraber çekiliriz dedi inşallah sözünü tutar 10 yıl geçsede giyerim o gelinliği her kızın hakkı çünkü 
0 oy
(831 puan) tarafından
Gençlik gidiyor bence cektir

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 1,179 göst.
14 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 423 göst.