0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
merhaba anneler dogum yapali bugun 6. gunumuz 2. bebek sanki dikislerimden bir ikisinde atma olmus basina gelen var mi tekrar dikis gerekir mi yoksa kaynama yapar mi ?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Attığını nasıl anladın canım 
(1 puan) tarafından
aynayla baktim aciklik var tutmamis gbi bide kalkarken baya bi acima oldu atmis gbi duruyor digerlerinde ip belli ama aciklik olan yerde yok
tarafından
O zaman doktora git bence
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
normal canim dikisler kendisi atiyor zaten duzeldikce 
(1 puan) tarafından
iste duşen dikis yok.onu biliyorum ilk dogumumdan ortadaki dikisin oldugu yer ayrik duruyo acaba kendi birlesir mi hic muayne olmak istemiyorum hala yrurken oturup kalkarken canim aciyo yirtilmam cok oldu hem alt tarftan hem ust taraftan insallah birlesme yapar
(854 puan) tarafından
canim o agrilar iki uc hafta decam eder bendeli yirtik degildi direk kestiler dikis attilar on uc tane o ayrik dedigin yer dikislerin aralari da olabilir aynayla bi bak eger qciklik cok sa git doktora ama normal dikislerinin aralarida sis oldugu icin ayrik geliyor olabilir
(1 puan) tarafından
olabilir canim benim ilkimde kesik vardi ikincide kesik atmiyolarmis galiba ilkimde sorun olmamisti bunda kesi olmadigi icin yirtik oluyo 4 5 tane alt tarafa atti belkide aralikli attigi icin ayrik gelmiste olabilir o kadar cok muayne ettiler ki dogumdan sonra belkide o ara olmustur bilemiyorum
(854 puan) tarafından
olabilir canim rahim kendini birlestirmeye basladigi icin sisikler daha rahatsiz ediyor bende ucuncuye hamileyim rabbim nasip ederse uc ay sonra dogrucam yine sen dedigim gibi bi ayna yardimiyla bak eger patlamissa zaten diger dikislere oranla fark edersin o zaman gidersin doktora
(1 puan) tarafından
tamam canim sagol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 209 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aayfer (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 308 göst.
18 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Fatma kayra (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 453 göst.
0 oy