0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Tam bir ay once normal dogum yaptim ama ic dis dikislerim oldu..yirmi gunde anca düştü dikisler ama. Arada hafif sizlamalar oluyordu onlarda geçti nerdeyse..fakat vajinanin hemen girisinde krem surerken farkettim böyle sertlik var top top..dokununca agrimiyor ama sert ve nohut gibi top top bu sertlik nedir acaba böylemi kalacak duzelme olurmu gecermi bu sertlik cok moralim bozuldu sizde de oldumu acaba böle bisey

9 Cevaplar

0 oy
(1,878 puan) tarafından
Dikişten oluyor öyle benim de öyleydi 40 dan sonra toparladı şuan hiç doğum yapmamış gibi. Düzeliyor yani dert etme ben de sıkıntı yapmıştım :)
(49 puan) tarafından
Kirkina kadar krem falan bisey surmeye devam ettinizmi
(1,878 puan) tarafından
Ben hiç bir şey sürmedim de kullanmadım da ilk 3 4 gün antibiyotik içtim bitirmedim bıraktım sonra 30 gün civarıydı şişlik oldu 2 gün tekrar antibiyotik aldım sonra bir şey kullanmadım kendi iyileşti yani
(49 puan) tarafından
Anldim canim bn şuan hametsn kullniyom aile hekimi verdi hala kullanmalimiym bilemedim
(1,878 puan) tarafından
Ben kendim aldım kullandım hametan pişman oldum. Kuru olması gerekiyor ki iyileşsin hametan tam tersi nemli tutuyor
(49 puan) tarafından
Anladim teşekkür edrim cevabiniz için
-Reklam-
0 oy
(15,582 puan) tarafından
İki doğum yaptım hiç olmadı ya dikişin olabilir mi biraz kabarık kalıyor çünkü zamanla deri toparlıyor kendini 
(49 puan) tarafından
Bende once dikis dusundum ama pedime düşmüştü dikiş gördüm
0 oy
tarafından
Dikişten kaynaklı zamanla düzelir 
0 oy
(3,176 puan) tarafından
İç dikişler nasıl düşüyor kız eriyenlerden degil mi canım 
(49 puan) tarafından
Vala bilmiyorum ki kendiliginden dustu benimkiler pedde görüyordum çünkü
0 oy
(954 puan) tarafından
Daha 40 in çıkmamış normal benimki tam 2 ay sonra eski haline döndü 
(49 puan) tarafından
Birde binara acayip kasinti olmustu iyilesme kasintisi degildi rahatsz edici bi kasintydi berbat biseydi saglik ocagina gtnistim mantar ilaci verdi sürüyordum gecti kasinti sonra dedim acaba o toptop seyler mantar oldumda ondan kayanaklimi oldu iyicene kendimi korkuttum simdi cevaplaringirunce rahtladim
(954 puan) tarafından
Iki normal doğum yaptım zamanla toparlıyor ödem oluyor sanırım ,ped kullanma kuru tut hava alsın
(49 puan) tarafından
Günlük ped kullaniyrum zsten akintilrda azaldi birakacam onuda mskinsylada kurutuyorum
(954 puan) tarafından
Günlük ped pek önerilmiyor canım daha sağlıklı sadece pamuklu iç çamaşırı geçmiş olsun
(49 puan) tarafından
Tesekkur ederim sagolun.
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Benimde orda dikiş tutmamiş gibi kötü görüntu vardı acaba böylemi kalacak diye korktum yok eskiden daha güzel oldu bozma moralini 
(49 puan) tarafından
Yaa masallah..sizin zor olmustur dikis kactaneydi ben bes dedi doktorum
(12,504 puan) tarafından
Yok aksine çok keyifli idi açilmam yoktu suni sancı ile doğurdum dikişler sormadım 4ci gün oturamıyorum diye acila  gittim güldüler:)  batikon oturma banyosu tavsiye ettı kuru tuttum kırk çıktığında hiç doğum etmemiş gibiydım
(49 puan) tarafından
Bnde sunni aldım saat 14.00 da verdiler saat 20.15 te dogdu..benim dogumum cok zor geçti..
(12,504 puan) tarafından
Canım ben şöyle soylim 37+2 suyu azaldı diye aldılar 3sm sonra açilmam yoktu . 28ci saatte doğurdum.  Zaten normal doğum istedim özelden devlete geçtım son ay, iyiki geçmişim
(49 puan) tarafından
Bnde40+5 doktorum dedi 3cm acilma var istersen git eve sancilrii yada sunni vereyim nasil istersen bnde sunni aldim bnde norml dogum istedim ama iste dikislr bayagi zorladi beni kabizlikta eklnince daha kotu geçti surec ama sukur hepsi bitti sadece bu bahsettiğim nohut gibi sertlikler var onlr moralimi bozdu ama insalh oda duzelir
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Her gunndaha iyi toparlicak merak etme 1 yil sonra eskisinden farkini olmicak:)

(49 puan) tarafından
İnsalh ya bugune kadar korkutim hep ayanda bakmaktan bugun ilk defa baktim iyi gorunuyordu ama iste vajina ic girisindeki goremedim tabi elleyince sertlik var inslah oda geçer biran once
0 oy
tarafından
Benimde iç dikişim çok vardı bu doğumumda 33 gün oldu 20.günde dikişler tamamen kapandı ama öyle olmadı bende canım doktor muayenesine gittinmi hiç 
(49 puan) tarafından
Yok canim o sertligi farkedeli iki gun falan oldu onceden o sertligin oldgu yerde dikis vardi ama dustu dikis sonra dedim acaba hala dikismi var anlayamadim ama degil dikis top top nohut gibi sertlik var
tarafından
Bir kırkın bitsin canım bekle toparlanir zaten benim ilk doğumum da dikişlerim çok geç iyileşmişti
(49 puan) tarafından
İnşallah ya benimde suan bu bahsettiğim sertlik disinda pek biseyim kalmadı inslh düzelir oda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 172 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ftm.omr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 292 göst.
0 oy
5 cevap 477 göst.
13 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 501 göst.
2 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu

377,806 soru

11,307,921 cevap

34,738 kullanıcı

...