0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (454 puan) tarafından
Saçlarımı bayadir siyaha boyuyorum .smdi arasına sarı beyaz gbi bı kaç tane Balyaj yapmak istiyorum evde nasıl yapablrm kuaförde yaptrsam çok tutar mı ki

7 Cevaplar

0 oy
(4,792 puan) tarafından
Siyahın üstüne kendin yapamazsın yakarsın saçı. Kuaförde de istediğin sıklığa bağlı ona göre fiyat çıkarır
(454 puan) tarafından
Anldm cannm tşkler
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Siyahın üstüne birde sarı hiç olmaz yakışmaz eskide kaldı o tür renkler illa ara ara diyorsanız kızıl atın açıp ama oda çok durmaz altta açıcı olunca akar
(454 puan) tarafından
Aşkım tam sarı devil beyaz gbi duruyo ya o rengi diyorum platn diye geciyo Sanirim siyahın aralarina atiyolar ya herkes
0 oy
(71 puan) tarafından
Ilk siyahinin akmasini bekle bende kullu kumral kendi rengimden sari yaptim yinede istedigim gibi olmadi siyah kopar herhalde
(510 puan) tarafından
7 ay önce 1 kere siyaha boyadım saçımı baya aktı . Röfle yaptırsam yanar mı acaba
(71 puan) tarafından
Kendi rengin ne renk
(510 puan) tarafından
Koyu kumral
(71 puan) tarafından
Bekle biraz daha aksin
0 oy
tarafından
evde yapamazsın. Kuaförde yaptır güzel yapsınlar. Yazın güzel dursun
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Normal açıcı ile önce aç sonra o açtıklarını tekrar açıcı ve küllü sarıyla karıştırıp tekrar ac korkma yanmaz öyle hemen oyalanmadan yaparsan süreni korursan birşey olmaz da kendin zor yaparsın yardim edecek bir yakının varsa iyi olur 
0 oy
tarafından
Kuaförde yaptır çok tutmaz
0 oy
(2,510 puan) tarafından
Evde zor pişman olma canım kuaför tercih et 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
14 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
26 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 368 göst.
0 oy
3 cevap 123 göst.
25 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...