0 oy
126 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (61 puan) tarafından

image

İyi aksamlar kızlar...anlayanlar yardım edə bilirmi saçımı evde boyamak istiyorum...fotoğraftaki reng olsun istiyorum...saçımı acdikdan sonra yalnız bunumu koymaliyim? Ya bununla hangi rengi karişdirib koymaliyimki güzel olsun?

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
resmi ekle bakalim cnm
(61 puan) tarafından
Ekledim canim
tarafından
cnm sacin siyah mi actiktan sonra bunu direk uygulayabilirsin zaten acinca sari olacagindan bu tutar
(61 puan) tarafından
Tamam canim çok saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
At bkym kız necedir senin dediğin
(61 puan) tarafından
Fotoğrafı yukleyemedim ya...Garnier 6.23 buzlu kumral
(61 puan) tarafından
İşte ekledim
tarafından
Saçların ne renk cnm şuan açıcıdan sonra bu renk güzel tutar başka bsye gerek yok bnce
(61 puan) tarafından
Saçımı acdikdan sonra koymak istiyorum zaten...kuaforler hep iki rengi karisdirinca daha güzel olur derler
0 oy
(105 puan) tarafından
Saçın hangi renk koyuysa açman gerekiyo ya da bi tık daha açık rengini alabilirsin 
(61 puan) tarafından
Koyu ama dogal rengi aciciyla acdikdan sonra koymak istiyorum zaten...sadece bilmiyorum yalnız bunumu koymaliyim y karisdirmaliyimmi
(105 puan) tarafından
Canım boya işinden anlamıyosan iki rengi karıştırma bence daha kötü olabilir ilk defa mı boyayacaksın saçın koyuymuş zaten bu boyanın bi tık açığını al kullan 1 hafta bekle rengi otursun sürekli saçını yıkama istediğin gibi olmazsa rengi bidaha boya o zaman daha iyi olur açıcı çok yakıyo saçını bide koyu renkmiş
(61 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ediyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 381 göst.
0 oy
3 cevap 68 göst.
14 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
26 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...