0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar en baştan anlatayım ben 1 yıl önce işten çıkartıldım hamileyken pandemi dönemi kayınvaldem ise bize destek çıkmadı zaten öyle beklentim yoktu eşimin babası vefat etti cenaze dönüşü kaynımın aracı bozuldu kayınvaldem ona destek çıktı kredi çekti ve evi var onu da kayınvaldem ödüyor euro bazında ben 2 ay önce dükkan açtım bayan giyim 2 tane kredimiz var ev kira dükkan kira eşimde devret diyor bende orayı devrederseö gidip çalışmam diyorum eltimin evi var ödemeyi kaynana yapıyor krediyi kaynana ödüyor o evladına bakıyor ben ise çocuğumdan ayırırım yeri gelince en sevdiği oğlu benm eşim olur o gelini de sevmez güya eşin devredelim diyor ben istemiyrm sabah da dedm abin ekmek elden su gölden yaşayacağına anan azda sana yardım etsn dedm aşırı sinirlym 

3 Cevaplar

0 oy
(4,648 puan) tarafından
Ya insan ister istemez bi yardım bekler anlarım seni ama inan ona yardım edebiliyosa bana da bi el uzatabilir diye. Ama etmiyor ise yapcak bişe yok canım eşinle oturup düşünün taşının çıkar oyol bulursunuz. Niye çalışmayasın uygun bi iş bulursan çalışırsım devredersen bu seni üzmesin. 
(132 puan) tarafından
Canm burayı açmadan önce bebeğimi bırakıp çalıştım zatan ama onunda anne sevgisine ihtiyacı var 5 aylıkken bıraktım ben
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşin bu konuda herhangi bi şey demiyorsa sen bi şey diyemezsin ki belki abisiyle kayınbaban kayınvaliden arasnda bekarlıktan kalma bi hesap vardır ya da kayınvaliden onlarda falan mı yaşıyor artık  eşin neden susuyor bu önemli 
(132 puan) tarafından
Yoo yaşamıyor ben karışmıyorum o zaman işi düştüğünde diğer oğlunu arasın
(4,089 puan) tarafından
Dedim ya senin tepkilerin değil eşinin tepkisi ve düşüncesi önemli aradaki sebepsiz ayrmcılığı fark ediyorsa tepki vermesi lazım o bi şey demeZse senin söylediklerin sadece kıskançlık olarak tanımlanır
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Ailelerde ki su adaletsızlık cok canımı sıkıyor.Dua et canım Allahtan brkle iste devretmek istemiyosan devretme Allah kolaylık versın 
(132 puan) tarafından
Hayır canım istemiyrm ama hayat şartları da zorluyor ama ben devretmek istemiyrm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 294 göst.
0 oy
1 cevap 124 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde aycanazz (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
0 oy
5 cevap 282 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonulgungor (236 puan) tarafından soruldu

374,651 soru