0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar 4 aylık bebeğim 3 gündür kaka yapmıyor napa bilirim gaz yapıyor kaka yapmıyor 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızımın 7 gün kaka yapmadığını bilirim canım zeytinyağı veriyordum ben düzenli olarak bazıları makatdan da veriyor ama o sağlıklı değil 
(85 puan) tarafından
Ama normalde günde en az 1 kere mutlaka yapıyordu bagzen 3 kere yapıyordu neden birden kesildiki
tarafından
Canım anne sütü alıyor ise normal diyeceğim ama düzenli yapıyorsa ve birden kesildi ise evet kabızlık var sen şu tuketimini fazlalastir ve bebeğe de zeytin yağı başla şu an zaten kabız bağırsakları kurumasın yavrunun
(85 puan) tarafından
Zeytinyağlı nasıl vericem ne kadar vericem
tarafından
Soğuk sıkım saf zeytin yağını günde bir çay kaşığı ver canım faydasını gorursunuz insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rahatsız değilse 10 güne kadar yolu var
(85 puan) tarafından
Dün huysuzdu yatamıyordu kıvranıyordu bugun iyi
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM anne sütü alıyor sa 10 gün normal mamada    benim kızım da 5 günde bir yapıyordu doktor normal dedi 
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Emen bir çocuk ise yedi güne kadar yapmaması normal dedi doktor
(85 puan) tarafından
Ama hiç bugun e kadar hiç böyle olmuyordu
(1,953 puan) tarafından
Canım büyüdükçe degisebilir benm bebeğim günde yedi kakali beş yapardı en az üç bez birden yapmamaya başladı doktor kabız değil yedi günü geçerse kabız deriz huysuzluk yaparsa zeytinyağ ver dedi
0 oy
(2,718 puan) tarafından
Sadece anne sütü alıyorsa 10 gün mama ile besleniyorsa 7 güne kadar yapmaması normal. 
0 oy
tarafından
Anne sütü alıyorsa 10 güne normal 

Mama alıyorsa 5 gun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
12 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Fuatburcin (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Fuatburcin (23 puan) tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...