0 oy
675 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından

Kızlar hep burda esımın bana yaptıklarını anlatım simdi de esımın nasıl duzldını soylemek istiyorum rabbıme şukur allaha şukur artık hıcbısey yapmıyor bana okadar değer veryorkı suan ağzımın ıcıne bakyor kızımız olcak 7 gun kaldı kocamda askere gtck 8 gun kaldı benımle ılgılnmesı kızımızı dusunmesı kucuk kızına ıyı dawrnması benı cok mutlu edıyor allahım dualrmı gerı cvrmedı esım kotu yollrdan dondu gec olsada hatalrının farkına vardı allah kımseye huzursuzluk vermesın herkesın ewıne mutluluk versın inşallah :))

8 Cevaplar

0 oy
(14 puan) tarafından

Amin inşallah.. Sevindim adına eşinin ne sıkıntısı vardı ve ne yaptın

(29 puan) tarafından
Ya ewe gec gelme kız meselesı ve soğuk davrnyordu :)
tarafından
Darısıda bnm eşıme ınsallah oda dogru yolu bulacak allahın ıznıyle senın adına cok sevındım cnm allahım agzıyın tadını bozmasın
(29 puan) tarafından
Yaa senin esınde mı boyle
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından

Senin adına çok mutlu oldum cnm, inşallah bundan sonra ömrünün sonuna kdr hep böyle mutlu olursunuz

(29 puan) tarafından
Amıın canım cumlemzle beraber :))
0 oy
(56 puan) tarafından

Allah bozmasın mutluluğunuzu daim etsin çok sevindim adına:)

(29 puan) tarafından
Amın ınsallah canım :))
0 oy
tarafından

daim olsun canim insallah eskiye dönmez bi daha

(29 puan) tarafından
Insallah donmyck gıbı bı arkdsyla konusmus ben bıda esimi aldtmam benım de kızlarım var yarın benimde kızlarıma baskası yapar demiş :)
(64 puan) tarafından
Ay maşallah kendi kendine akletmesi ne güzel hem sen ona aile ortamı verdin iki tane prenses verdin. Ne insanlar var akılsızlıkları yüzünden ayrılıp sonrada dikiş tutturamayan insan bunlardan hep örnek alması lazım Rabbim daim eylesin
(29 puan) tarafından
Aynen canım allah kımseye boyle bişey yastmasın zor durum cunku bn 1 sene cektım bır kız yuzunden uykularım kactı geceleri aglmktan harap olmuştum şukur rabbıme eşimi dogru yola cevrdı :)
0 oy
(158 puan) tarafından

Canım yazdığın bütün soruları okudum çok sevindim adina eşin sonunda düzelmiş Rabbim kocalarimizi haramdan uzak tutsun inşallah her ezan okundugunda dua kapıları acilirmis her ezan okunduğunda kızların için eşin için dua et canım 

(29 puan) tarafından
Rabbım dogru yolu gosterdı esıme şukur:))
0 oy
(355 puan) tarafından

Senin esindemi askere qidecek. Benim kocamda kasimda qidecek kasimda dogumum war ne yapcam hicbilmiyorum. Nasil dayanacam senin 8qun kalmis ben 8qun kaldqinda yaslarda olurum herlde

(29 puan) tarafından
Hıc gtmyck gibi glyo dun aklıma gldı esıme sarılıp agldım esımde uzulmeyım dıye 8 gun var daha dıyo Bnım bı yndan esım dogumda olmyck kızını gormyck bı yndan o orda uzulck bn burda npcm bilmiyorum:(
0 oy
(29 puan) tarafından

Canum kaç yıllık evlisin ve nasıl oldu da bian böyle düzeldi ona göre bende sabırla beklemeli miyim

(29 puan) tarafından
2 bucuk yıllık evliyim cnm bı anda nasıl düzeldi askere gtcek ya koydu ona uzak klck bızden aklına geldik pişman oldu bıde bn biraz soguk dawrndım sarılrdı bn sarılmazdım ugrasrdı bn uyuyorum dıye kızrdm hıc bn 1 aydr nezmn optumu bilmiyordum 2 hftdr esım acayıp degstı sfresını blmypdum sfresını verdı sukur kı duzldı ")
(29 puan) tarafından
Gözün aydın canım inan çok sevindim umarım ömür hep böyle yüzün güler yuvada mutlu olursun
(29 puan) tarafından
Amın ınsallah canım her kadın mutlu olsun :)
0 oy
(127 puan) tarafından

Canım bütün sorularını okudum da hemen düzelmesi pek normal değil sen yine de çok güvenme. 

(29 puan) tarafından
Bana yalan soluyo dıyelım en yakın arkdası var herseyını paylastgı ona dediği su hıc bısey yoken arkdsna demıskı ben sımdıye kadar hep hatya dustum benımde ıkı kızım var bn yapıyorum yarın elde benım kızlarma yapar bn bıda o yola dusmem demıs arkdsı gıt len ınanmam demıs esım de ıkı cocugmun olusunu opeeyım demıs bn güvenmezdm ama soz konusu cocukları olunca ınandım
(29 puan) tarafından
Bıde su var oncden ewe gelmezdı bana ters davrnrdı soguk dururdu hatta ayrı yatrdı sımdı yanımdan ayrılmıyo gecelerı sarılmdan yatmaz kokluyor opuyor bunları o hataları yaprkn yapmyodu hatta ben ugrastım zaman bana ugrasıp drma gıt yat deyıp arkasını donerdı telfonun sıfresını bilmiyordum sfresını kendı verdı ınstgram sfresını askere gtcek olunca benım teltonuma gırıs yaptı orda bısey yaptımı duşunrsun ıcın rahat etsın sonra benı kafaya takarsn kızımza sut olmaz dedı bana bunları dıyen ınsana ınanmayayım mı sence ?
(127 puan) tarafından
Inşallah dediği gibi değişmiştir ama sen yine de hemen affetmiş gibi davranma acitasyon yap biraz üzülüyormuş gibi davran. Biraz da o vicdan azabı ceksin
(29 puan) tarafından
Kvga edımız zmn o bna trıp atrdı bn atmzdm sımdı atyorum kndı hatsnı blyo bna ılgı gostryo onceden ısterse 1 hfta kus durayım yınede bna donup bkmzdı sımdı trıbımı de ckyo :D

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 666 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Prensimibekliyorum (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 567 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu

377,776 soru

11,307,083 cevap

34,736 kullanıcı

...