0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (36 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba 1 ay önce sezeryanla doğum yaptım sağ dikiş başlangıcının 2 parmak üst kısmında hafif içe çökme var ve arada ağrıyor sağ tarafım böyle olan veya bilgisi olan var mı 

3 Cevaplar

0 oy
(503 puan) tarafından
9ay önce yaptım hatırlamıyorum
(36 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(9,242 puan) tarafından
8 ay olcak o agrı hala var
(36 puan) tarafından
Inşallah geçer bazen yürürken çok ağrıyor
0 oy
(7,792 puan) tarafından
İce cokmeyi bilmiyorum da ahri bende de oluyo 18 ay oldu nerdeyse hala agriyo bazen regl olamasam bile o kisim agriyo
(36 puan) tarafından
Doktora sordunuz mu pki bi durumu hiç
(7,792 puan) tarafından
Rahim agrisi sikayetiyle gittim agrisi oraya da vuruyo regl olamadigimi inmisdikis yerim normal iyilesmis her sey iyiymis cnm. Regl gelmesi icin ilac verdi sadece ointrol edip.
Annem 7 sene oluyo nerdeyse sezeryan olali usutunce hala agriyo der
(36 puan) tarafından
Bn de biraz üşüyünce ağrı artıyor demek ki usutmekle alakalı ilk doğum olunca herseyi sorun ediyorum galiba tecrübesizlik işte :)
(7,792 puan) tarafından
Usutmekle cok alakali oturdugum yerden kalkamiyodum kışın cok soguk almisim o gunden beri patigimi cikarmam ayagimdan. Corap uatune patik..
Usutmekten ayri regl gecikmesi dahi orda agri yapiyo rahim agriyo ama oraya da vuruyo yani
Bu yuzden sezeryan onermiyorum kimseye mecbur kalmadıkça:)
(36 puan) tarafından
Benimki de mecburi sezeryan 1 ay oldu ağrılar yeni yeni çıkıyor ortaya ilk başta böyle ağrılar yoktu
(7,792 puan) tarafından
Canim ya benim her seyiyle zordu bi ayda anca normal hayatima dondum aayilir yani tam olarak donemedim bile,  bide yardim  edenim fln da yoktu zorladim hep kendimi belki ondan bilmiyorum.
(36 puan) tarafından
Ben iyiydim cnm yardım edenimde vardı ama sağ taraf ağrısı  sıkıntı oldu işte inşallah bir an önce gecerde normale döneriz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 466 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
0 oy
0 cevap 83 göst.
0 oy
11 cevap 13,981 göst.
6 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aişe Betül (12 puan) tarafından soruldu

397,317 soru

11,883,378 cevap

36,003 kullanıcı

...