0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sutten kesmek mi tuvalete alistirmak mi...bana gore tuvalet egitimi daha zor yorucu 1 hafta olcak nerdeyse hala altina yapiyor kizim cisi gelince söylemiyo cok yoruldum:( pes etmicem ama

11 Cevaplar

0 oy
(7,346 puan) tarafından

Ben emdiremedim onun için süren kesmek nasıl bişey bilmiyorum :Dtuvalet desen oğlum bezliykende söylüyordu yapacağı zaman direk bezi çıkartım hayatımızdan :P

(383 puan) tarafından
Masallah vl kac yasti
(7,346 puan) tarafından
27 aylık cnm
-Reklam-
0 oy
(503 puan) tarafından
Daha ikisinede gecmemisim 

Bende merak ediyorum
0 oy
tarafından

sütüm kesıldı 5 aylıktı bırakmak zorunda kaldık ama zaten mama destekli gidiyorduk aramadı bıle hıc anlamadım bısı

tuvalet egıtımı de Allah yuzume baktı gecen ramazan alıstırdım ben ılk geceden bezını cıkardım bıdaha takmadım o geceden bugune kadar sadece 3 kez altına kacırdı onlarda da çişini yapmadan uyuya kaldıgında vs maşallah dıyeyım

(383 puan) tarafından
Kac yasinda gunduz nsl kestin en kolay yolu varmi bunun ya 1 hafta olcak daha cisini demiyo altina yapiyo
tarafından
canım 2.5 yasında ydı basladıgımda bezı cıkardım bıdaha asla takmadım ne gece ne gunduz ve kndıne de anlattım bak bezin yok annecım yatagın batar vs vs oyle alıstı ozellıkle bısı yapmadım ama hıc kacırmadı
(383 puan) tarafından
Konusuyor  mu kizin.. benimki cumle kurmaya baslamafi cisini soylemiyo..ben saat tutup goturiyrm..
0 oy
(7,467 puan) tarafından
daha 3 aylık daha cok uzun zaman var
0 oy
(544 puan) tarafından
Kesinlikle tuvalet eğitimi tuvalet eğitimi vermemi bekleyen bir minnak var gözüm korkuyor nır türlü başlıyamadık
(383 puan) tarafından
Kac yasinda...bmm kiz 2 yasinda mahvoldum 1 haftada gunde 1 makine calisiyor heryere iseyip duriyo
(544 puan) tarafından
2 buçuk yaşında çok inatçı
Allah yardımcın olsun bende çok korkuyorum
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Yegenimi anlatti bugun annem hey Allah im ya çeker çeker demis(şeker) yani tubakete yaoarim ama seker ver demek istiyor evdede h8c yokmuş o gün hic yapmamis tuvalete normalde bırakmıştı bezi.. :) gakina tuvalet eğitimi zor 
(383 puan) tarafından
Tatli sey:) kac yasinda
(1,504 puan) tarafından
2 yas tam
0 oy
(328 puan) tarafından
Bana göre emzirmeye alistirmakdi bebeğim beş aylık fakat emene kadar neler çekti bir bilsen sonra zaten hepten bıraktı çok zordu
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi bence. 
0 oy
(119,602 puan) tarafından
bana ikiside kolaydi  sutten kesmedim sutum kesilmjsti egitimide ben vermedim
(383 puan) tarafından
Kim verdi..ve kac haftada öğrendi
evime gelen dogum ebemiz vardi o verdi 13.gunde ogrendi
(383 puan) tarafından
Neler yaoiyordu acaba tuvaleti kolay ogrenme yolu nedir 1 haftadir ugrasiyrm cok yoruldum
bexi cikartti bidaha hic baglatmadi lazimlik yerone klozet bebek kapagi kullandik asla sinirlenmedkm
(383 puan) tarafından
Lazimliga hic oturmuyor oyun oynadi atti firlatti..bende eski usul bacaklarindan tutip yaptiyrm goturdgm zmn yapiyor bazende yapmoyor kaciriyir cisinin geldigini soylese ztb sorun olmickta iste bide brn gece bezliyorum gunduz hic takmiyrm...11 12 gibi uyudugu zmb o fark etmeden bagliyom
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Tabiki tuvalet eğitimi 
0 oy
(16,131 puan) tarafından
Ben emzirmedim biberon verdim. Bana göre biberondan kesmek tuvalet eğitiminden daha zor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
0 oy
7 cevap 89 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
24 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Didm (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Defnenin annesi (59 puan) tarafından soruldu