0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (1,837 puan) tarafından
Annemle babam 6 aydır hastanede yatıyordu. Babama verem teşhisi konulmuştu. Dün hastaneden eve geldiler supriz yapıp. Ablamlarda şuan yanlarında bende bugün gidecektim ama akşam üstü geldi burnumdan getirdi gitmiyoruz. Hakkımı helal etmiyorum bu adama. Sürüm sürüm sürünsün ölmeden. Ne zaman aileme gidecek olsak sürekli kavga çıkartıyor. Ne utanmazligimiz kaldı ne namussuzlugumuz akşam akşam. Evde yemek de yok öyle oturdum kaldım kızımla 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ailem söz konusu olsa onun götürmesini beklemem kendim giderim 
(1,837 puan) tarafından
Herkesin imkanı bir olmuyor canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden kavga çıkarıyor neden çekip gitmiyorsun ki baba bu ya altı aydır hastanedeymis adamcagiz ben olsam giderdim dünya yansa si.kime
(1,837 puan) tarafından
Normalde de ailemden söz konusu açıldı mı hep kavga çıkartıyor zaten. Ama bugün yaptığı çok zoruma gitti
0 oy
tarafından
Söz konusu ailem ise başkası kim oluyor hayırdır 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic sormam bile çıkar giderim umrumda olmaz heleki konu ailem babamsa
0 oy
(854 puan) tarafından
iste boylesi durumlarda kadinin mutlaka ufak tefek esinden gizli bir birikimi oali diye dusunuyorum ben onun eline bakmadan defolur giderim babam allah gostermesin basina birsey gelse onun vicdanini cekemem ben esim olmazsa gozumun bebegi olsun isterse anne baba bulunmaz ama baska bi koca bulunur
0 oy
(308 puan) tarafından
Kalk namazını kıl canım. Sabır dile Allah tan eğer kayınbabamgil anlayışlıysa ara onları söyle. Olmadı yarın o iiteyken gizliden gidebiliyor san git. Bana asla ailem konusunda bişey diyemez izin vermem buna Allah sabır versin nasıl Bi durumdasın bilemem
0 oy
(11,217 puan) tarafından
cocuk mu bu adam ya dicemde sanirim dgldi aranizda bayya yasta vardi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 339 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 950 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,941 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 546 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 558 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,894 kullanıcı

...