0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Ayyy çok mutluyum ya kendi hamileliğimi öğrendiğim gibi sevindim. Benim yontemimle hamile kalmış çok şaşırdım ve mutlu oldum sizinle de paylaşmak istedim 4 haftalikmis maşallah degeri 2000lerde. Ayyyy çok sevincliyim ya evin içinde gülümseyerek geziyorum. Belki demek istemez diye tanıdık birine de diyemedim size soyliyim bari dedim :D aramızda 4 ay olcak şehirler farklı ama illaki gidip gelirim birlikte bebek gezdiririz falan :D Rabbim inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip eder. Rabbim istiyen dua eder herkese nasip etsin inşallah şu mübarek ezan saatinde Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hayırlı iftarlar :)

5 Cevaplar

0 oy
(27,340 puan) tarafından

MasAllah sağlıkla kucağına alır insAllah

(1,464 puan) tarafından
Amin amin inşallah :D
-Reklam-
0 oy
(721 puan) tarafından

Tebrik ederim canim saģ salim qucaģina alsin İnşallah, ne yöntem miş senin yöntemin benim de arakadaşimin çoçuģu yok onun için sormak isdedim:)

(1,464 puan) tarafından
Amin canım inşallah. Regl bitince her sabah aç karnına eşiyle birlikte orijinal arı poleni var aktarlarda bala 1 tatlı kaşığı poleni ekleyip yesinler yumurtlama günü bitene kadar yesinler ve yumurtlama günlerini full değerlendirdiler hergun bu kadar :D
(721 puan) tarafından
Teşekkur ederim canim İnşallah işe yarar :D
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel yüreğin var ne güzel arkadaşın . Herkese nasip olmaz . Arkadaşın da tüm hamilelerde sağlıkla alsınlar bebislerini kucaklarına inşallah
0 oy
(809 puan) tarafından
İnşallah sağ salim kucağına alır. Ve sizin gibi böyle arkadaşı olduğu içinde çok şanslı herkese nasip olmaz böyle arkadaş.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hahaha hakkaten ne kadar mutlu olmuşsun kız ne güzel 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 592 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 727 göst.
0 oy
10 cevap 362 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu