0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar   babamin is arkadasinin bir kizi vardi ta bekarken arkadas olmustuk  neyse ben evlendim o evlendi ikimizinde çocuğu oldu rabbime sukurler olsun 

Onun haftasi benden 1 yada 2 hafta geride her neyse 

Bebeğine aldığı  yeni bir şey olduğunda  bana mesaj atıyor 

( Normalde yazmazz) 

Canim nasilsin diyee neyse bende iyiyim cnm sn nslsn gbisine yazyrm knsyrz basliyor sunu aldim bunu aldim sen aldin mi falan demeyee aldiklarinin resmini atıyor  . O anlatinca bende anlatiyorum bunu aldim sunu alamadik henuz gibisine  beni dinlemiomus gbi anladm hayrlsi tm gibi tepkiler veriyor  . 

Yani sadece kendinin anlattiklari onemli benmkisi onemsizmiscesine davraniyor 

Benm bebegm yzuunu göstermedi henuz 

Onunkisi gostermis . (Masallah)

Seninki daha göstermedimi blmem ne surekli sürekli  modumu dusurmeye çalışıyor  

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı zamanda arkadaşımla hamileydik sürekli birbirimize atardık canım her şeyde artniyet aramayalım 
tarafından
Ya tamam da normalde yazmazki o bana normalde sıkı fıkı olan birisi olsak tamam .
Sadece cocuguna bisey aldiginda yaziyor bir tulum almis 300e aldik dedesi aldi falan diyor ben ona onu sormuyorum ki
tarafından
İç yüzünü sen daha iyi bilirsin canım öyle birşey seziyorsan konuşmayı kes
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kuzenimle beraber hamile kalmistim anlatıyoduk birbirimize heyecan sonucta ama o senin anlattigini dinlemiyomus sende rahatsiz olduysan konusma bosver
tarafından
Ayn cnm asla dinlemioo
Dinlemediginden adimm gbi eminimm .
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Muhatap olma canım sürekli böyleyse msj atsın cvp verme verirsen de kısa kes işim var falan diye o sürekli doğuruncada devam eder
tarafından
Aynen oylee   cocugum su kiloda senin ki kac diyor söylüyorum  hm iyi diyo sunu aldik bunu aldk diye basliyor
(6,441 puan) tarafından
Hiç bilgi verme fesat ya
0 oy
tarafından
Evet nispet yapiyor sana mesafe koy hiç sevmem öyle s...tigi b**a kadar atanlari 
tarafından
Aynen oylee tutmasakk ona varana kadar anlatacakk yani . Aldigi hastane geceligine varana kadar atti
tarafından
Ya kuzu uzak dur konuşma öyle sonradan görme salaklarlaa sanki seni kıskandırmaya çalışıyor Allahin görgüsüzu
0 oy
tarafından
Boyle yapan kisi benim arkadasim olamaz...Birak arkadasligi numarasi olmaz..
tarafından
Ya normalde tanistigimizdan beri ztn konusmazdik numaralarimizi almıştık  byle birisi oldugunu bile hamile kalinca ogrendim .. .
0 oy
(425 puan) tarafından
Hamilelikle alakali deyildirya bazı insalar öyle söyler konusur dinlersin sana gelince nerdeyse lafı ağzına tıkar benim öyle bir komşum bı tanede oğlumun sinifd veli vardı durmadan konuşurdu biz bı şey söyleyince hı hı evet der yine konuşmaya baslarsi huydur belki
tarafından
Bekarken de konusurduk bir araya geldigimzde byle değildi mesela hamile kalinca degisik birisi oldu . Bildigin nispet yapar gbi
0 oy
(88 puan) tarafından
Bence haklısın canim rahatsiz olmakta hava atmaya çalışıyor gibi geldi 300liralik tulumla. 300 lira para mi ya onla hava mi atilir? Cahil işte. 
0 oy
tarafından
Galiba cocugun cocugu olacak dedikleri bu olsa gerek :) bosver canim seni huzursuz eden hic kimseyle gorusmek zorunda degilsin unutma
0 oy
(652 puan) tarafından
Bizde şuan 3 uzak arkadaş hamileyiz ikisi aynı gün aynı haftalık ben üç hafta ondeyim ben onlara sorarım onlar bana bilmem darilip kıskanan oluyormu ama ben öyle düşünmüyorum normalde muhabbetimiz çok yok
0 oy
tarafından
Kuzu sevincini paylaşıyo ne gzl işte
tarafından
Ya tamam daa sevinc oyle paylaşılmaz ki bu bildiğin nispet .
Hamile degilken hic sevnmiyormuyduu ozaman paylasmiyordu hic sevncini

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 211 göst.
+1 oy
17 cevap 431 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 350 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 362 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı

...