0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar ben unutamıyorum ya geçen sene kaynanamin arkamdan konuştuğu laflar aklıma geldi yine moralim bozuldu bir türkü bana yapılan şeyi unutamıyorum siz nasıl unutuyorsunyz

36 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Unutmam  ve hakkımı en güzel alacak olan ilâhi adalete havale ederim. 

Bu yüzden karşı tarafa zarar verme gibi bi düşüncem olmaz asla. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aklımı kaybedene kadar ölene kadar unutmuycam.benden önce ölürsede hoca hakkınızı helal ediyirmusunuz diye sorsa hiç birzaman helal etmiyorum diycem.bana her saat yaptıkları asla unutulacak şeyler diyil
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende asla unutmam canim aninda soğurum:D
(1,946 puan) tarafından
Bende öyleyim ve esim bana bu konuda çok kiziyor
(22,070 puan) tarafından
Yok benimki bisi demez
0 oy
(341 puan) tarafından
Bende asla unutmam
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Asla unutmam unutmuş gibi yaparım sadece
0 oy
(494 puan) tarafından
Unutamiyirm asla kendimi yiyip bitiririm hergele aklıma gir k ne yaptıysa bildiğin kendimle kavga ederm  bu huy hiç güzel değil hiç biseyi takmayan ve çabuk unutan insanlara imreniyorum 
0 oy
tarafından
Beş yıl önce söyledikleri hala aklımda. Söylerken ki el konuşma mimik tarzı bile 

Sinirlendim suan :D 
0 oy
tarafından
Kimseyi kafama takacak kadar önemsemiyorum çokta tın çokta fifi 
0 oy
tarafından
Bende unutmam eşim bişey demez ama
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Unutamıyoruz tabii ki ama üzerimizde taşımamız lazım boş bir yer bul bırakıver oraya canım 

Rahatla hafifle:)

0 oy
(11,217 puan) tarafından
intikamini almadigim hic birseyi unutmam.
0 oy
tarafından
Unutmuyorum unutamiyorum fakatt unutmasan ne çare karsindakiler yüzsüz olunca mecbur yuz yuze bakiyosun .
0 oy
tarafından
Unutmuyorum unutamıyordum unutmadım ama bir buyugumle konuştum çok büyük sorunlar yaşadıktan sonra gerçekten birşeyi unuttuğumu fark ettim insan ne yaptıysa onu yaşar gerçekten yasattiklarini yaşamadan ölmez kul unutsada Allah unutmaz onu deftere yazar ve insanın önüne daha acı bir şekilde getirir işte sınavımız orda başlıyor eğer sabredersek insanların yaptığı karşısında Allah bizim amelinize yazıyor +1 ama sabredemezsik asıl daha da. Kibirlenip kinleniyoruz Allah kullarını unutmaz kullarinin yaptığınida oyuzden hakkını savun ama asla kötülük yapanlara kötülükle karşılık verme çünkü onalrdan farkın kalmaz  
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Unutmuyorum asla aslana....

Herkes yerini haddini bilecek....
0 oy
tarafından
Her derdin daha fazlasını görüp yaşadıkça bir yerden sonra daha az uzenleri takamamaya başlıyorsun unutmuyorsun ama umursamaz oluyorsun
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Bana yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam ama sürekli bunu düşünüp kendini darlamanında manası yok günü gelince karşılığını alır nasıl olsa 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Görüşmek zorunda kaldığım kişileri her gördüğümde harilarim ve üzülür ya da kızarım ama hayatımdan çıkmış olanları yani gorusmediklerimin yaptıklarını zaman içinde unutuyorum. Hatırladığım da da kızma ya da üzülme olmuyor
0 oy
(503 puan) tarafından
Unutmam unutmuş gibi yaparım
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Bin yıl geçse de unutmam.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle unutamıyorum. Özellikle eşimin söyledikleri beynimde nüksediyor.. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 193 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde sweetlady (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 326 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,820 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,474 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

379,231 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı