0 oy
611 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Eşimin ailesinin yapısıyla benim ailemin beni yetistirme şekli cok farklı adım çıkmış soguk geline yeni öğrendim 

Bizde kadın erkek sarılmaz onlarda komşu dünür vs fark etmiyor mıcmıc....

Amca dayı yanında sıgara içerler biz daha ayagımızı uzatmış insanlar değiliz...

Küfürlü konusmak olagan karşılanıyor mesele ooo seni o rspu ne tatlısın. Bunu bır bebege diyorlar .  Biz asla küfür edemezdik...

Torunlar cocuklar cok şımarık tepelerınden inmiyor.buyuklerıne Cata pata vuruyorlar asla kimse dur o senin büyğyğün demiyor ...

Benim şimdi kızım 7 aylık elbet onlarla iç içe olacağız ben kendim gibi yetiştirmek istiyorum ama bugün telde bile kızımı severlerken az daha büyüsün annesi bak ananı bile s.....  Bu nedir ya ben nasıl başa cıkıcam

26 Cevaplar

0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ayy Allahın cezaları benim kaynana da aynı ağzının içi pis küfürlü  gerzekler 
(9,247 puan) tarafından
Bunlar neden boyleler ya
-Reklam-
0 oy
(2,151 puan) tarafından

Kız o da ne :blush: ben olsam yüzlerine vururum direk tövbe tövbe ne diyorsunuz ya rica ediyorum kızımın yanında böyle kelimeler etmeyin zaten soğuk biliyorlar daha da bilsinler inşaallah eşin öyle değildir

(9,247 puan) tarafından
Neler dıyorum ama huyları bu  eşimm küfürle sevmez.küfürü hiç sevmez ama oda bı komsu kadın görse sarılır yası yakınmıs buyukmus fark etmez mıcmıc yapıları var ve bu beni deli ediyor
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Okurken midem bulandi. Melek onlar melek oyle denir mi? Yerinde olsam sert bi sekilde uyarırım 
(9,247 puan) tarafından
Anlamıyorlarkı en son anladıkları dılde soverek dewam edicem
0 oy
(389 puan) tarafından
Aynı kültür farkı beni cok sınıyor 
(9,247 puan) tarafından
O Trabzonlu ben Giresun al bak yakın derler bıde
0 oy
tarafından
Bu derttem tel buzdarip ben değilmişim cok farklıyız aile yapısı olarak ve ben asla oglumum onlar gibi olmasını istemiyorum bunun icin elimden gelen her seyi yapacağım ınşaallah 
0 oy
(328 puan) tarafından
İç içe olunca malesef kendin gibi yetistiremiyosun 

Allah hidyaet versin inşallah güzel ahlaklı yetisitrirsin kızını
(9,247 puan) tarafından
Ewet gittim gördüm ozmanlar 4 aylıktı ama sımdı aklı ermeye basladı ben ne ses cıkartsam kapıp alıyo. Kufru öğrenmemelı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 212 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 455 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.