0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Eyvallah hakları ödenmez ama bazısı gerçekten sinir bozucu ya. 

Gece kızım zaten uyumadı uyku gözümden akıyor sabahın köründe hastaneye geldim. 9:50 de randevum var ve sadece sonuç göstericem. Saat 10 a geldi doktor daha yeni girdi içeri hasta almaya bile başlamadı. Bir de hem randevulu hem de sıralı hasta karışık alıyorlar. Benim randevu saatim bir saat gecikiyor. Ben mecbur muyum Allah aşkına ya. Kızım dışarıda arabada babası idare etmeye çalışıyor. Alt tarafı sonuç bakıcak. Yani anlamıyorum biz iki dk geç kalsak bizi ya öğleden sonra alırlar ya da tekrar randevu al gel derler sanki randevu bulmak kolay gibi. İnsanın bunlar yüzünden hasta bile olası gelmiyor cidden 

5 Cevaplar

0 oy
(8,931 puan) tarafından
Bunun suçlusu doktora değil sağlık sistemi 
(2,833 puan) tarafından
Yağmur bazılarında doktorlar canım ya. Tamamen sağlık sistemini savunmakla alakası yok ama 2 gün önce zor zar bulduğum çocuk doktoru oğlumu muayene etti güya. Yemin ederim sağlık ocağındaki aile hekimi daha güzel bakıyor yavruma. Ortalık yatışınca getir altında yatan sebepler için tetkik yapalım diye gönderdi bizi kavga etsen haklı çıkar ya gelmişim işte çocuğa baksana. Velhasıl bidaha yolumuz kesişmesin o mızmız doktorla umuyorum ki. Bazıları gerçekten böyle ya.
(995 puan) tarafından
Sağlık sistemiyle ne alakası var bazı doktorlarda 8 buçukta geliyor en geç 9 da geliyor bazıları da saat 10 u buluyor
(984 puan) tarafından
İnanın doktorla ilgiliydi. Hem geç geldi hem bir şey yapmadı. Sonuçta bir şey yok dedi kağıtları verdim baktı güya. Dedim ama böyle böyle yazıyor elimden aldı baktı aa gerçebu sıkıntı varmış diyor. Deidm damar yolu kendi kendine açılır mı diye ben bilmiyorum bir şey diyemem dedi. Gittiğim bölüm kalp damar cerrahisi bu arada. Uzman olduğu bölüm. Anlamadım gitti
(8,931 puan) tarafından
Geç gelme vs olaylari tabiki doktorun hatası bunu savunamam fakat ülkemizdeki beyin göçü dolayısıyla elimizde yetişmiş profosor uzman vs rütbeli doktorlarımızi yurtdisina kaptirdik suankilere ne yazık ki çok fazla hasta düştüğünden en fazla bakma süresi 2 dk ona 2 dk fazla bak buna şu alanı aç gelmisim derken Bi bakıyorsun gün bitti ve olması gerekenden çok daha fazla iş yükü binmiş haliyle oda çöküyor sistem hatası buda... normalde devlet doktorlarini asla savunmam çoğu gerçekten dayak yemeği hakediyor diyelerdenim fakat bu sistem yüzünden bazı doktorlarda gerçekten kaçıp gitme seviyesinde
-Reklam-
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Çok haklısın tabiki ama doktorların elinde olan bişey de değil sadece randevulu baksa fiş kesenler bagiriyo sabahtandir geldim gibisinden
(995 puan) tarafından
Zamanında gelmekte bir çözüm olabilir bence
(1,551 puan) tarafından
Olabilir tabi ama uymuyolar ki
0 oy
(7,953 puan) tarafından
Burda randevulu olmazsan ölsen içeri almiyolar

Benim çok kanamam vardı kadın doğum randevun yok git acile dedi .düşük yapıyordum 
(984 puan) tarafından
Yuh diyorum başkada bir şey demiyorum
0 oy
(185 puan) tarafından
Geçen bende gittim hastaneye burda saglık sistemi biraz kötü yanı yeterli değil bebeğim kaka yapmıyordu kabızdı neyse işte eline şırınga aldı büyük böyle bu hortumu makatından göndercez falan dedi sordum doktor bey çok acımaz demi dedim kahkaha attı bilmiyorum ki bende ilk defa yapacam diyor aglayımmı güleyimmi :)) 
0 oy
(995 puan) tarafından
Linç yemek istemiyorum ama doğruları da söylemek lazım bazı doktorlar var doktor demeye bin şahit oturdukları yerden şöyle yap böyle yap diyorlar. Zahmet edip muayene bile etmiyorlar. Geçen gün başıma geldi belim ağrıyor diye gittim adam fizyoterapiste yönlendirdi çok mu kötüyüm diyorum açmadım röntgenini dedi yani anlamış değilim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 455 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 612 göst.