0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Eşimin ailesinin yapısıyla benim ailemin beni yetistirme şekli cok farklı adım çıkmış soguk geline yeni öğrendim 

Bizde kadın erkek sarılmaz onlarda komşu dünür vs fark etmiyor mıcmıc....

Amca dayı yanında sıgara içerler biz daha ayagımızı uzatmış insanlar değiliz...

Küfürlü konusmak olagan karşılanıyor mesele ooo seni o rspu ne tatlısın. Bunu bır bebege diyorlar .  Biz asla küfür edemezdik...

Torunlar cocuklar cok şımarık tepelerınden inmiyor.buyuklerıne Cata pata vuruyorlar asla kimse dur o senin büyğyğün demiyor ...

Benim şimdi kızım 7 aylık elbet onlarla iç içe olacağız ben kendim gibi yetiştirmek istiyorum ama bugün telde bile kızımı severlerken az daha büyüsün annesi bak ananı bile s.....  Bu nedir ya ben nasıl başa cıkıcam

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayni benimkilerle ayni :))
(9,247 puan) tarafından
Ee napcaz
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben farkli ulkeden kulturden evlendim.sukur o derece fark yok. 
(9,247 puan) tarafından
İkımızde karadenızlıyız bu arada
(11,217 puan) tarafından
o zmn yetsme tarzlari aile kultrleri farkli
(9,247 puan) tarafından
Rahatlar... Ben kızıma şimdiden eğitim veriyorum babası geliyor ne cekmece kalıor dokulmedık ne sofrada tabak... Cat pat hersey yerde
(597 puan) tarafından
Vallaha bacilar bazen akraban bile bam baska cikio. Ben kirsehirliyim ama doguma buyume almanyadayim, esim ankarali ama uni okumus bide ogretmen. Deeim anlasiriz ben avrupada yetistim oda turkiyede ama uni okumus. Yok anam guyya bize cahil kafasi dio yemin ederim kendisi cahilin onde gideni
(3,274 puan) tarafından
Kırşehirli biliyor musun bugün aklımdan geçirdim bayadir uygulamaya girmiyordum başka göremediklerimde var biri de sendin esiyle nasıl oldular filan diye düşündüm ve yorumunu gördüm :)
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Senin ailen gbi ailede yetiştim o kadar haklısınki tabiki ama eşimin aileside düzgün insanlar o konuda çok şükür
(9,247 puan) tarafından
Yok vallahi yedıremıyorım katlanamıyorjm
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Yerinde olsam bana o lafi bak ananj bile s.... Deyen kisiye o sozu bi yedirip hazmetdirerdim. Hadsiz
(9,247 puan) tarafından
Ediyorum etmem mı ama bu sefer sen bize ayak uydurcan biz sana defol oluyor:)
0 oy
(2,405 puan) tarafından
ALLAH hidayet versin eşinin ailesine gerçekten zor öyle olunca dilerim yavrunu istediğin gibi ahlaklı egitebilirsin
(9,247 puan) tarafından
Ay insallah
0 oy
(396 puan) tarafından
İşin bayağı zor Allah yardımcın olsun. Sen toparladikca onlar batıracak durum bu 
(9,247 puan) tarafından
Cok yanyana getirmemeye calısıyorum ama nereye kadar
0 oy
tarafından
İşin çok zor. Şehir olarak uzakta olsanız tamam ama yakinsaniz maalesef sürekli gelip gidecek. Ve çocuğun onlardan biseyler kapacak bu kaçınılmaz. Önüne gecmen lazim
(9,247 puan) tarafından
Uzagız ama şimdilik elbet yanyana olcaz ama bir gram dahı alsa zoruma gıder
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bizimde eşle kültür farkı var eşimin ailesinde babamla konuşmayacan yiyip içmeyecek saygısızlık derler ama kocasına yaptıklarını ortada anlatırlar o saygısızlık denmiyor da abasinla konuşursam saygısızlık oluyor bende anlamadim valla ama uzaklastim ben kaçtım başka şehire burda karıdanım falan yok çocuğumuza istediğim gibi büyütüyorum
(9,247 puan) tarafından
Cok şükür
(7,376 puan) tarafından
Aynen halal 5 elti 6 görünce hepsi aynı yerde onlarla olmuyor kültürde farklı bide aralarında ben tek laz im aralarında dişliyorlar insani
(9,247 puan) tarafından
Lazmısın eşim akcabaat lı
0 oy
(13,630 puan) tarafından

İnan ki çocuk anneye aittir ve sen nasıl yetiştirirken sana benzeyecek. Bu konuda için rahat olsun kuzum :)

(9,247 puan) tarafından
İnsallah oyle olur eltımın torunlarını gördğkce Allah affetsin bogmak istiyorum utanma yok boru gelsın mesela hop cantalarını karıstırılar kimsede ayıp dur demez
(13,630 puan) tarafından
Sen nasıl yetstrsrn öyle gtcek buna emin ol.
Hapsirinca biri oglm çok yaşa der :)
Bunu goruyo çünkü.

Ama  iki üç kere esogluesek dedim.
Baktım onu da tekrarliyo.
Demekki ne görse onu yapiyo
(9,247 puan) tarafından
Ay inşallah
0 oy
(6,944 puan) tarafından
Uyar canım böyle olmaz doğru olan senin ailenin yaptığı küfürle çocuk mu sevilir.
(9,247 puan) tarafından
Artık okadar normal goruyorlarkı
0 oy
tarafından
Allah'a şükür benimde ailem aynı sizinkiler gibi terbiye saygı var büyüklere karşı ama eşimin ailesi de öyle
(9,247 puan) tarafından
Bak ne anlatıcam görüntülü konusmaya kafam acık gelemem dedim bana aıle arasında yız ya dedıler .... Ozaman götünğzğ acın ya dedim aile arasındaysak
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Neyin içine düşmüşsün kuzum böyle ya
(9,247 puan) tarafından
Annem bıle dedi ki bugun özgür yetistiryorlar cocukları ... Bizde oyle bısey yok kuralcıyız
0 oy
tarafından
Bunlar nasil insalar beee nerde yetişmiş lerr allah askinaa
(9,247 puan) tarafından
Dağda... Vallahi bak gecen birine hediye yolladım bebegnın 2. Yaş gunuydu ara bı geldi tesekkur ederim de ya teslım alabıldın mı diye ben aradım sordum
0 oy
tarafından
Senin ailen normal eşinin ki geniş 
(9,247 puan) tarafından
Aşırı geniş. Çocuk şımarırmıs öyle diyorlar benim kızım yapamaz bu hareketleri dedıgımde yapar diyorlar gmrüşmezsiniz ozaman dedim bana ahlak lazım dedım
0 oy
tarafından
Bizde öyle katı ailede yatistik 

Eşimde şükür oyleler
(9,247 puan) tarafından
İyi ki babam despotmuş benim oturmayı kalkmayı öğrendik
tarafından
Aynen şükür valla
0 oy
(1,610 puan) tarafından

Değme benim yarama ellerin kirlenmesin :'(:'(:'(

(1,610 puan) tarafından
Ben kaynanam gile diyorum betülle öyle konuşmayın herşeyi anlıyor düzgün konuşun diye sağolsunlar anlayışla karşılıyorlar. Sende kaynanan gille konuş bence
(9,247 puan) tarafından
Okadar zıtız ki onla konussam dayılar amcalar vs hepsi öyleler
(1,610 puan) tarafından
Gerekirse hepsini uyaracan yapacak bişey yok
(9,247 puan) tarafından
Kazam mübarek olsun:)
(1,610 puan) tarafından
Amin :-))
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Senin ailen = Benim ailem 

Kaynanangil= eşimin ailesi 

En son kavga ettim küfür konusunda. Amcası diyor ki neyse küfür etmeyin gelin var diyo ama 10 yaşındaki kızını hiç düşünmeden ana avrat sövüyor.. 

Kızı annesine o*rosbu kadın diyo.. anasına yaaa
(9,247 puan) tarafından
Ewet eltimin cocuklarında da annelerine küfür bşr kac kere duydum
(3,859 puan) tarafından
Ayyy bidee kızı var 18 yaşında abisinin yanında üstünü değiştiriyor sutyenli felan duruyor. Ben kardeşimin yanında asla değiştirmedim. Çocukken bile yapmazdn iğrenç birsey
(9,247 puan) tarafından
Cok degısıkler gecti basa napalm
0 oy
(419 puan) tarafından
Ayyyy yeminle kaynanam gizli anlattın onlarda öyle vede eismle onların yanında sarılıp opmemizi bekler 
(9,247 puan) tarafından
Köye gittik komsu kadın geldi eşime oyyy sen mi geldin diye bi sarıldı benimkide ona dedim bu ne rahatlık kavga gürültü benim hayatım buydu senden once sımdı sap diye kesemem dedi ben kaldıramam bıdaha gelmem dedim kaynanama dedım eee akrabamız dıo varmı boyle bişey
(419 puan) tarafından
Bende tek eşimin ailesi böyleymiş derdim onlar gibileri varmış çok rahatlar terbiye nedir büyük nedir saygı nedir asla bilmezler çok genişler Allah akıl fikir versin
(9,247 puan) tarafından
En cok ta şu sarılma mevzusu varıp gelio bana elaleme ne sarılırsjnjz ya aaa
(419 puan) tarafından
Kız o neysede benm kaynanamla görümcem ben onların yanında eşimi öpmeyince kavga ediyorsunuz çok soguksunuz herkes nasıl güzel eşiyle ilgilenir diyorlar onlaarin gözüne sokmak gerek eşimin dudagindan öpsem onların yanında normal karsilarlar
(9,247 puan) tarafından
Hahah ... Anlatsam romn olur bacım
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok sevimsiz bir durum Allah yardımcın olsun. Tavrını net koy sert konuş biraz çekinsinler
(9,247 puan) tarafından
Çekiniyorlar ama zamanla ayak uydrursun diyonseytan dıosen de sov
(1,928 puan) tarafından
Aynen devam et. Gerçekten çok üzüldüm
0 oy
(597 puan) tarafından
Bizdede hergun ayni dava. Onlarinki yobazin onde gideni ama bizimkikere cahil derler...  Anam babam cahil cunki damat calissin isterler, kizkar ragat etsin isterler. Erkek gibi kiz evlat yetostirdiler kendi ayaklari ustunde duran ezilmeyen, parasina sahip cikan, cocuklarinin parasini heo bir koseye koyan bunada paraci diolar... Bosver vallaha ben eskiden citimi cikaramiodum aman ikinci evliligim susuyum aman soyle aman boyle gecineyim idare edeyim kocayi diye. Bosver iyilik yaramio yeminle
(9,247 puan) tarafından
Cok haklısın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 210 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 454 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu