0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (803 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar selam 1 kızım var 4 yaşında 2. Ye 1 senedir hamile kalamiyorum napmaliyim ?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
1inciye 6 ay sonra ikinciye hamileyim korunmadim bir bucuk sene sonunda kaldim canim
(803 puan) tarafından
Bende  1 seneye yaklaştı kızıma kardeş istiyorum inşallah olur
-Reklam-
0 oy
tarafından

Normal bir süre aslında canım yumurtaliklar dinlenme sürecinde olduğu için öyle oluyormuş 4 yıl az değil sonuçta benimde iki yaşında kızım var 3 ay denedik sonra oldu 

Sana tavsiyem her sabah soğanı haşlayıp suyunu iç inanılmaz iyi geliyor
(803 puan) tarafından
Canım 1 senedir istiyoruz oluyor kızımda ilk geceden hamile kalmistim
tarafından
Doktora görün canım belki bir sorun vardır
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bi doktora gitmende fayda var belki altında bir sebep yatırıyordur
(803 puan) tarafından
Canım gittim herşey temiz bı tek fsh hormonu biraz yüksek gibi geldi doktora
(2,405 puan) tarafından
O zaman nasipse olur canım hayırlısı ile
0 oy
tarafından
3 yil sonra oldu cnm..rqhim filmi cektirdim en son, ovulasyon da kullandim ama o da denk gelmedi
tarafından
evt suan 7 aylik doguk yaptm
(803 puan) tarafından
Allah bağışlasın
tarafından
amin cnm en kisa zamanda sende mujdeli haberi alirsin insallah
(803 puan) tarafından
Ah inşallah canım kızım hergun kardeş diye ağlıyor bende onu öyle gördükçe tek kalır diye çok üzülüyorum
tarafından
yaa kuzu olur merak etme Allah kizinin duasini kabul eder.
0 oy
(167 puan) tarafından
Ben varım:) oğlum 2 yaşındayken başladık kardeş çalışmalarına Bi türlü olmadı sonra oldu Kalbi durdu bir daha oldu yine kalbi durdu meğer kan pıhtılaşması varmış bende. Şimdi hamileyim çok şükür 33 haftalık oldum. İlk oğlum şuan 4 buçuk yaşında
(803 puan) tarafından
Baya sürmüş Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
(167 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(2,587 puan) tarafından
8 seneden sonra oldu ve zor hamile kaldım yumurta tembelligimden
(803 puan) tarafından
8 sene sonra normal yollami kaldın canım yoksa tedavi ile mi
0 oy
(266 puan) tarafından
Allaha bırak o en hayirlisini bilendir 

İlk cocugum 4 yasina girecek 2.5 yasindan beridir ugrasiyorum cocuk icin en son vazgectik esimle bereber istemiyoruz dedik birde baktim ki hamileymisim :D 17+0 suanda
(803 puan) tarafından
Bir problem çıkmis miydi ki canım sende baya ugrasmissin yoksa sebepsiz miydi
(266 puan) tarafından
Hic gitmedim doktora falan :D yani 3 ay cok istiyodum sonraki aylar istemiyodum :D boyle devam etti iste 1.5 yil falan sonrasi mutluluk bir sorun olsa hamile kalamazdim ama isterdim biraz daha sonra olsun :D yada ilk basta olmus olsaydi sunda dogum buyume emzirme surecim ortadan kalkmisti :D Tabi hayirlisi
0 oy
(56 puan) tarafından
Ay canım ben kizim 1 yaşından beri istedim kızım 5 yaşına gircek 5 aylık hamileyim çok sukur 
(803 puan) tarafından
Canım 4 yildirmi uğraştın
(56 puan) tarafından
He canım valla uğraştım sonunda oldu hiç korunmadim esimdede sorun yoktu bendede ama olmadı rabbim hayırlı zamanı bu guneymiş
0 oy
(6,952 puan) tarafından
Ben de üç aydır deniyorum canım ama tık yok senin ilki hemen olmuş muydu? 
(803 puan) tarafından
Evet canım kızıma ilk geceden hamile kalınca 2. Ye de hemen kalırım diye düşünüyordum ama olmuyor
(6,952 puan) tarafından
Hımmm o zaman ilginç canım benim ilki de 11 Ay sonra oldu o yüzden normal geliyor bana ama senin öyle değilmiş.
(803 puan) tarafından
Evet bende şaşırdım
0 oy
(836 puan) tarafından
7 yaşında bir kızım var ve 6 aylık da ikinci kızıma hamileyim. Ilk başta korunmuyorduk hemen olmadı. Sonra korunduk yani kafamıza pek takmadık olmuyor diye ama sonradan oldu yani Rabbimin yazdığı vakti zamanı varmış demek ki 
(803 puan) tarafından
Herşey zamanının bekliyor da işte gönül de hemen olsun istiyoru
(836 puan) tarafından
Ilk once onu bi kafandan atacaksın canım. Psikolojik baskı en büyük engel zaten
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Oğlum 5 yaşında 3 yıldır istiyorum olmuyor canım 
(803 puan) tarafından
Canım Dr a gittinmi
(1,066 puan) tarafından
Gittim sorun yok dediler. Ama ben 3 yıl önce kürtaj oldum psikolojik galiba benimki biraz
0 oy
tarafından
benim kızların arasında 5 yaş var ama ben spiral kullandım..süresi bitince çıkarttım taktırmadım 4 ay sonra hamile kalmıştım..stres yaoma cnm akışına bırak niye olmuyor diye kafya takma..benim ilk iki gebelik düşük oldu ..uzun süre hamile kalmam diye düşünüp işe girdim 2 ay sonra hamile kalmıştım ilk kızım öyle oldu doğdu
(803 puan) tarafından
Canım benimde kızım doğdu 3 yıl spiralle korundum hemen hemen 1 yıl olacak spirali cikarali ama gebe kalamadim bazen spiralden dolayımi diye düşünmüyor değilim
tarafından
spiral etkisini kaydığında çıktığında hemen kaybeder onunla alakası olmaz..nasip kısmet cnm sıkma canını
(803 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ilk kızımdan sonra 6 yıl korunmadım ama hamıle kalamamıstım. Pekte umursamadım olursa olur kafasındaydım sukur kı ıkıncı kızım oldu. Ondan sonra emzırırken 1 yasındaydı 3.hamıleymısım oglum oldu. Oglum emzırmeyı bıraktırmıstım 1.5 yasındaydı tekrar hamıle kaldım. 7 aylıkken ölü dogum yaptım. Kurtaj falan rahımı baya zorladı sanırım. 8 yıl hamıle kalmadım. 8 yıl sonra hamıle kaldım oglum 1 yasında sukurler olsun. Yanı olacagım zaman oluyo sanırım. Allah gonlune gore versın. 
(803 puan) tarafından
Maşallah 4 tane çocuğun var galiba Allah bağışlasın darısı başıma

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 833 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Didemm (63 puan) tarafından soruldu