0 oy
1,059 göst.
Aile kategorisinde (14,428 puan) tarafından
Kızlar,kankamın oğlunun sevgilisi varmış 

Kızın ablası,oğlanı iftara davet etmiş tanışmak için 

Ablası evli ve kız,ablasında kalıyormuş 

Oğlanın annesi gitmesini istemiyor ne dediyse olmamış ille gidecem diyomuş 

Sizce gitmesi doğrumu 

Nasıl davranması gerek çocuğuna 

Görüşlerinizi bekliyorum,teşekkür ederim canlarım

25 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

En İyi Cevap

Arkadaşlar çocuk yemeğe gitmiş,güzelde geçmiş 

Görüşlerinizi anneye bildirdim çok  rahatladı,bazen çok büyük yanlış olduğunu düşündüğümüz konular olabiliyor ve yardım almak gerekiyor :woot: yalnız olmadığımızı bilmek güzel 

Herkese teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
+7 oy
tarafından

Ne var ki bunda. Kadın kız kardeşinin çıktığı çocuğu haklı olarak tanımak istemiş. Hırlı mıdır hırsız mıdır ben de bilmek isterim yani. Gitsin, kendi gibi davransın tabiki. Eli boş gitmesin ama :D

(14,428 puan) tarafından
Hahahha bende öyle dedim annesi kriz geçiriyo
(3,162 puan) tarafından
Bende katılıyorum. Erkek çocuğu olarak düşününce gitmeli mi diye düşünüyoruz haliyle ama ortada bir de kız çocuğu var. Hele ki çok tehlikeli yaşlarda bir kız çocuğu. Ablası kardeşinin güvenini sağlamak ve yanlışa sürüklenmesini engellemek adına çok doğru bir adım atmış bence. Erkeğin ailesi de bu sekilde davranmalı
(14,428 puan) tarafından
Evet o zaman arkadaşımda bir gün kızı yemeğe davet etsin böylece herkesin içi rahat etmiş olur, teşekkür ediyorum
+3 oy
(1,964 puan) tarafından
Bence çok normal kadın şimdiden oğlum elden gidiyor moduna girmiş galiba hatta ben olsam bende müsait bir yerde tanışmak isterdim. İki taraf olarak cocuklarla güzel bir konuşma yapardık. Büyük hatalar yapmamalarını birbirlerini elbette sevebileceklerini konusurduk. Ama ailelerinde bilicli birey olması gerekiyor yarın birgün ayrılırsa çocuklara baskı yapmamaları gerekiyor bu sefer bir birilerini sevmemelerine rağmen sırf aile bireyleri yüzünden konuşmak zorunda hissetmesinler.
(14,428 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ediyorum yorumun için
(1,964 puan) tarafından
Ne demek canım annesi eve göndermeye çekiniyorsa eğer oğluyla güzelcene konuşsun ramazandan sonra dışarıda bir kafede de tanışabilirler.
+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Valla bende kocamla 15 yaşında çıkmaya başladım annem zaten tanıyordu arkadaşım olduğu için ama eminim ki tanimazsa tanismam isterdi . Bende kardeşimin sevgilisiyle hemen tanıştım sonuçta is ciddiye binmiycek bile olsa onun kimle nasi biriyle konuştuğunu görüştüğünü bilmek her açıdan daha sağlıklı. Kızın ablasına bahane bulmuyorum oğlanda gitsin otursun gelsin eli boş gitmesin ama
(1,988 puan) tarafından
Yaniii sonuçta ergen sen yapma etme olmaz desen bile kıyıda köşede gizli saklı yapcaklar yaptıklarını üstelik daha cazip gelcek .
(1,988 puan) tarafından
Bide ne desin yani çocuk annem izin vermiyo siz gidin diye camdan mi bagirsin
(14,428 puan) tarafından
Evet gizli saklı olmaması daha iyi zaten işte anası hiç istemiyo.
Oğlan tek gidecekmiş
(1,988 puan) tarafından
Yav yanında velisini götürür gibi anasının ne işi var zaten .dd ellemen çocuğu gitsin gelsin ırzına geccek değiller ya
(14,428 puan) tarafından
Gitsin bakam :))))
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok saçma. Daha ikiside küçücük ne bu ciddiyet, ne gerek var 
(14,428 puan) tarafından
Ah bu gençlik çok aceleci işte
(776 puan) tarafından
Bence ciddiyetle alakası yok baskı uygulamadan ama gittiği yolu bilerek yanında olup onu koruyabilmek adına güzel bir tavır benimde kızım yada oğlum aynibsurumda olsa tanımak isterim şimdi herşey çok kötü bu devirde
(1,928 puan) tarafından
Bende tam aksini düşünüyorum. Konuşuyorsan ciddi düşüneceksin. Gibi
(14,428 puan) tarafından
Annesi bana sordu sen gönderir misin diye gönderirdim herhalde dedim ben de ama kadının içi bir türlü rahat etmiyodu yorumlarınız için rahatlattı teşekkür ederim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Of ne alaka ya bu kız ablaları analarını da hiç anlamıyorum. Bunlar daha 16 yaşında resmilestirmeye ne gerek var
(1,988 puan) tarafından
Resmiyet değil bence . Kardeşinin ya da kızının senin tanımadığın bilmediğin görmediğin biriyle konuşup yazisip gezmesini mi istersin yoksa gözünle görüp bildiğin tanıdığın bişey olduğunda konusmak icin muhabbetinin olduğu biriyle mi gorusmesini istersin .
(4,040 puan) tarafından
Bilemedim ben çok ketumum bu konularda
(14,428 puan) tarafından
Valla devir kötü kimseye güven olmuyo çocuklara gücümüz yetmiyo işte
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Sevgili olma durumu sıkıntılı valla ben hiç istemem öyle bir şey ama sevgilisi varsa da ablasıyla tanışmasin ne olabilir ki. Snoucta gizli saklı bir şey yapacağına tanısınlar görsünler. 
(14,428 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabın için canım
0 oy
tarafından
Gitsin daha yaşları küçük ciddi birşey düşünmezler zaten. 
(14,428 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Yaşlar küçük olduğu için saçma anne haklı bence kandırılmaya müsait bı yaş çünkü doğru değil oğlanı tanımak kadar kızı da tanımak önemli olmuş kadın dolandırıcılari unutmayalim
(14,428 puan) tarafından
Çok haklısın teşekkür ederim canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından

16 yaş şaka gibi :D

(14,428 puan) tarafından
Aynen yaşıyorlar bilmiyorum valla ☺️
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Allah tamamına erdirsin ne diyim:) 
(14,428 puan) tarafından
Ahahahahhaha bende bişi diyemiyerum
0 oy
(9,675 puan) tarafından
Aşırı gereksiz ikisi de çocuk tamam tanımak isteyebilir kardeşinin çıktığınj ama tanıyınca bir ciddiyet olacak ne gerek var bu yaşta?
(14,428 puan) tarafından
Of ebeveyn olmak ne kadar zor ya, teşekkür ederim canım
(9,675 puan) tarafından
Arkadaşın haklı yani bence  de
0 oy
(1,156 puan) tarafından
İnsanların hayatını bukadar da merak edip araştırmaya gerek varmı kimseyi ilgilendirmez kimin ne yaptığı.
(14,428 puan) tarafından
İşte çocuk nasıl biri getir de bir bakayım demiş ablası
0 oy
(7,286 puan) tarafından
Göndermezse dahada ters teper gitsin nolucak bide tatlı alsın 
(14,428 puan) tarafından
Evet bu da var hemen anneye babaya cephe alıyor çocuklar
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ya daha çok küçük Muş ki
(14,428 puan) tarafından
İşte kendileri küçük de beyinlerinde ne var bilemiyoruz vallahi onlara sorsan kocaman insan olmuşlar ☺️
0 oy
tarafından

Benimde 2 evladım var  erkek ama ben şahsen benim tanımadığım birisinin evine gitmesini istemem kimin ne olduğu belli değil tanışmak isteyen dışarıda bir kafede de tanışır 

(14,428 puan) tarafından
Aynen   yani eve gitmeye hiç gerek yok dışarıda bir yerde tanıyabilir çocuğu ay bilmiyorum ya Zor bir durum bence
tarafından
Bencede
0 oy
(48,833 puan) tarafından
bende lisede erkek arkadaşımın ablalaryla tanismistim yemege almislardi ☺️ ailemin haberi yoktu ☺️ o gereksizi cok sevdim cok ask acisini çektim lise aşkı işte ☺️☺️ iki ablasiyla hala gorusuyorum kanka olduk hic o yokmus gibi olmamis gibi ☺️ gormuyorum da zaten ☺️ gitsin kriz gecirecek ne var ki keske esimle lisede tanissaydimda gereksiz insanları sevmeseydim onu bulana kadar ☺️
(14,428 puan) tarafından
Yiiiiiiaa canım benim teşekkür ederim.nerelerdeydin sen ♥️
(48,833 puan) tarafından
buralardayim canim benim
(14,428 puan) tarafından
Hiç göremedim de fıstık :))
(48,833 puan) tarafından
yazmıyorum pek canim
0 oy
(47 puan) tarafından
Şimdi gitse çocuğun annesi içi içini yiyecek normal arkadaşlarsa annesi de gitsin yemeğe ;) 
(14,428 puan) tarafından
Kadın yiyor kendini zaten, oldu olacak o da gitsin yüzük takı versinler ne yapalım ☺️☺️☺️
(47 puan) tarafından
Valla bu yaş çok küçük arkadaş olmalılar annesinin yerinde olsam giderim ;)
(14,428 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yani şimdi bundan 30 sene önce bunlar yadırganırdı ama şimdi normal belliki anne cok modern ve cocugu tanımak istiyor bende öyle yapardım yaşları ne kadar küçükte olsa kimdir nedir bakmak istemiş
(14,428 puan) tarafından
O zaman arkadaşım da kızı Bir gün yemeğe davet etsin o da kızı tanırsın içleri rahat etsin bari değil mi
(9,247 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(119,598 puan) tarafından
gittimi nacim     
(14,428 puan) tarafından
Evet gitti tanışmış,gelmiş :)))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,575 puan) tarafından soruldu
+1 oy