0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bir postta kardes kıskanmasından konusuluyordu aklıma geldı paylasmak ıstedım 

Bu olay benım ıcımde yara resmen :D 12 yasındaydım kardesım oldugunda kazık kadar kızdım kıskanmıstım daha dogmadan  ve bırılerı annemlere  demıs kı hedıye alın kardesın aldı diyin kıskanmaz sever vs babamlar da bana ala ala surprız yumurta almıstı hastaneden getırdıler bebegı battaniyeye sarılı bakmak ıcın actım surprız yumurta aaa kardesın ne almıs sana falan dediler :D cocuk aklı tabı o an heyecanla actım kardesım almıs ya beklentı buyuk lan surprız yumurta en fazla ne cıkabılır
çıka çıka ne çıktı bılıyo musunuz? 

sümüklü böcek :D
Ben bır sınırlendım bunun alacagı hedıye bu kadar olur dedım cıktım gıttım evden sevmedıgım komsu cocuguna verdım :D 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hahaha sümüklü böcek ne yaaa inanmıyorum hahahaha
tarafından
valla ayarlasan olmaz :D sınır olmustum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Jsjsjsjsjsjsjsjdjshs ulen yaaaa :D insan buyuk seyler alir söylee .Guldurdun hee ☺️❤️

Ben de duvari boyamistim daha dogrusu kalemim murekkep fiskitrmisti o da duvara geldi .

Ben de anneme kardesim duvari murekkeple boyadi dedim.Annem de kardesimi dovduydu ajjsjsjs

Sonra da yillarca vicdan azabi cektim 

Kaşagi kitabindaki o kotu cocuk bendim aslinda jsjsjdj

tarafından
Kardesıme yaptıklarımdan bende vıcdan yapıyorum bazen ama benı sınır ederse oh  ıyı kı yapmısım dıyorum :D hayır kucukte degıldım ama baya ıskence ettım cocuga okul cantama koyup askıya taktım cocugu sadece kafa dısarda ydı fermuarı da cektım dusunsene askıda o halde :D bıde anneee oglun askıda kalmıs dıye bagırmıstım kactım tabı sonra dayak gelıyo :D
bir kere elını sıcak tencere buharına tuttum kabardı hemen ne bılıyım o kadar taze eti oldugunu ben ateşi bılsın sıcaga yaklaşmasın dıye hayatı ögretıp ablalık yapıyordum :D Tabı babamın enseme arkadan bıtane yapıstırmasıyla ablalık egıtımı son buldu :D
(6,671 puan) tarafından
Çok zalimmissin yaa )
tarafından
Hahajjsjsjshjejdjeje yaaa cok komik :D cantayla asman peki .Yaa cok fenaydim ben de coook
0 oy
tarafından
Bizde kizima toka almıştık kizim 4 yaşında belki kıskanır diye ama kardeşini sevmekten toka ya bile bakmadı kuzum neyseki Kiskanllclik olmadi
tarafından
Maşallah bıcırıga kucuk abla :) kucuk yas kendide bebek ama 12 yas ıste tek basıma onca seneden sonra cok farklı gelmıstı ve eve geldıgınde ılgı ona dondu bana bakan yok annemlerın yuzunden kıskanç oldum ben aslında :D
tarafından
Yaaa seninki okadar aradan sonra olunca kabullenmek zor olmuş
tarafından
Hemde cok bırde dogunca annem teyzemde kaldı 1 hafta ben goremedım annemı kardesımı ıcındekı butun heyecan sevgı gıttı yanı kardesımı buldu beni unuttu gıbı gelıyordu o 1 haftaya cok kötuydu benım ıcın
0 oy
tarafından

Bende çok eziyet etmişimdir umarım kızım bana çekmez çünkü ben anneme çok çektirdim :)

tarafından
yapana yaparlar oglum bana cektırıyo :D
tarafından
Yaramazlık konusunda aynı ben ama bakalım ☺️
0 oy
tarafından

haha güldüm kız.Benim abim beni severmiş beşilde bakacam diye çekiştirib yere düşürürmüş. Eve başka çoçuklar gelince beni kucağına alar kardeşime kimse bakmasın dermiş. Annem hamileyken abim ekmek atarmış annemin elbisesinden içeriye ki bebe yesin.:D

tarafından
yaaa ne masum senı besliyor güya :D
0 oy
(17,817 puan) tarafından
:D hahahahaha ya dur kız bebeği uyutucam 
tarafından
:D uyumustur umarım
(17,817 puan) tarafından
Hemde kaç kere :D
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Ben çok akıllı ve sakin bir çocuktum o yüzden hiç böyle vukuatkarım yok :D
tarafından
Bende sakındım 12 yasına kadar snra el birliğiyle delirttiler :D
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Haha ;))))))
tarafından
komık evet :D
0 oy
(217 puan) tarafından
:D bende 9 yaşınd abla oldum ama tek ben herhalde kıskançlığa girmemişim:D ben hep çok sevindim kardeşimin olacağından 
tarafından
annemlerın yuzunden kıskanc oldum ben :D
0 oy
tarafından

Ahahaha ne güldüm yaa ayy:D

tarafından
gul gul tabı kendı basınıza gelmedı :D
tarafından
Geldi başımıza benim kardeşim olduğunda başımi annemin karnına koydum tekme attı ağladım bu şimdiden beni dövüyor sevmiyorum onu dedim
tarafından
:D ay buda ıyıymıs
0 oy
(119,370 puan) tarafından
hahahahaahhahahaa ayy bu cok iyiydi
tarafından
ya ıyı sen bıde bana sor :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 299 göst.
2 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı

...